خط امام ، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط، ملک عبدالله بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان طرح برقراری امنیت در مرزهای این کشور را با حضور حمدبن عیسی آل خلیفه، پادشاه بحرین و با حضور سلمان بن عبدالعزیز، ولیعهد عربستان افتتاح و طی این مراسم ملک عبدالله از تمامی کسانی که در آماده سازی این طرح […]

خط امام ، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط، ملک عبدالله بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان طرح برقراری امنیت در مرزهای این کشور را با حضور حمدبن عیسی آل خلیفه، پادشاه بحرین و با حضور سلمان بن عبدالعزیز، ولیعهد عربستان افتتاح و طی این مراسم ملک عبدالله از تمامی کسانی که در آماده سازی این طرح نقش داشتند، قدردانی کرد.
ملک عبدالله پیش از این با پادشاه بحرین در کاخ خود در جده دیدار و با وی در خصوص آخرین تحولات عربی و بین‌المللی و موضع بحرین و عربستان نسبت به این تحولات و همچنین همکاری میان دو کشور بحث و گفت‌وگو کرد.
حمدبن عیسی نیز در این دیدار حمایت منامه را از تمامی اقدامات عربستان برای مقابله با تروریسم، اعلام و بر نقشی که ریاض به رهبری ملک عبدالله بن عبدالعزیز در حفظ روابط میان کشورهای شورای همکاری خلیج فارس داشته، تاکید کرد.
از سوی دیگر، طی این دیدار حمدبن عیسی آل خلیفه به پادشاه عربستان به خاطر تصمیم این کشور برای احداث پل جدیدی که بحرین را با عربستان وصل می‌کند، تبریک گفت.
پادشاه عربستان اسم این پل را “پل ملک حمد” گذاشته است که شمال بحرین را به عربستان وصل خواهد کرد.
پادشاه بحرین به خاطر این طرح عربستان از ملک عبدالله بن عبدالعزیز قدردانی کرد.
منبع: ایسنا