خط امام : یک تحلیلگر نظامی اسرائیلی از مخالفت ارتش رژیم اشغالگر قدس با اعلام تعداد موشک های اصابت کننده به شهرها و شهرک های یهودی در جریان تجاوز اخیر غزه پرده برداشت. به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، “یوسی ملمن” طی مقاله ای که سایت اینترنتی هفته نامه “معاریو” بامداد امروز شنبه 6/9/2014 آن […]

خط امام : یک تحلیلگر نظامی اسرائیلی از مخالفت ارتش رژیم اشغالگر قدس با اعلام تعداد موشک های اصابت کننده به شهرها و شهرک های یهودی در جریان تجاوز اخیر غزه پرده برداشت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، “یوسی ملمن” طی مقاله ای که سایت اینترنتی هفته نامه “معاریو” بامداد امروز شنبه 6/9/2014 آن را منتشر کرد، نوشت: این اقدام روند ارزیابی سامانه ضد موشکی گنبد آهنین را دشوار می سازد، این اقدام در حالی صورت می گیرد که مقامات عالی رتبه ارتش عبری به شکست این سامانه در مقابله با موشک های مقاومت اعتراف کردند.

وی افزود: هزینه های موشک هایی که این سامانه برای مقابله با موشک های مقاومت شلیک کرد از مرز 150 میلیون دلار تجاوز کرد.

وی خاطرنشان ساخت: بهای یک فروند موشک که این گنبد شلیک می کرد، از 100 هزار دلار بالاتر رفت.

وی تصریح کرد: ارتش عبری برای ساقط کردن یک فروند موشک مقاومت چندین فروند موشک شلیک می کرد. این تحلیلگر یادآور شد: ارتش اسرائیل از اعلام تعداد موشک های اصابت کننده به شهرها و شهرک های یهودی طفره می رود.

وی به نقل از یک مقام نظامی اظهار داشت: گنبد آهنین قادر به حمایت از صهیونیست ها نیست، این سامانه به خاطر اعمال فشارها در ارتفاعات شهرها و شهرک های اسرائیلی نصب گردید.