خط امام : « محمد البوعاج» ، عضو شورای نینوا تصریح کرد که تروریست های داعش اقدام به مخلوط کردن بیماری طاعون با موادی کردند که ان را برای منفجر کردن اتومبیل ها مورد استفاده قرار می دهند . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، وی در ادامه تاکید نمود که گروهی از اساتید دانشگاه […]

خط امام : « محمد البوعاج» ، عضو شورای نینوا تصریح کرد که تروریست های داعش اقدام به مخلوط کردن بیماری طاعون با موادی کردند که ان را برای منفجر کردن اتومبیل ها مورد استفاده قرار می دهند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، وی در ادامه تاکید نمود که گروهی از اساتید دانشگاه موصل در این باره با تروریست های داعش همکاری کردند.

البوعاج بیان کرد که تروریست های داعش در نظر دارند بیشترین تعداد از شهروندان بی گناه را در انفجار یک اتومبیل نابود کنند به همین دلیل اقدام به افزودن بیماری طاعون به مواد منفجر کردند.

وی در ادامه افزود: یکی از مسوولین وزارت آموزش عالی در این جنایت با آنان همدست است و درب های دانشگاه موصل را برای آنان گشود.

روزنامه تلگراف انگلیسی در خبری از برنامه ریزی داعش برای استفاده از اسلحه شیمیایی و بیولوژیک در جنگ علیه نظام دولتی سوریه، کردهای عراق و دولت عراق خبر داد و افزود سردمداران داعش تلاش کردند تا فتوایی دینی به دست آورند که استفاده از مواد بیولوژیک در سلاح را برای آنان مباح سازد تا به ان وجهه دینی دهند.

تلگراف تاکید کرد که این اطلاعات از لپ تاپ شخصی یکی از اعضای تونسی داعش در سوریه به دست آمده که در آن اطلاعاتی در مورد روش گسترده سازی سلاح بیولوژیک برای انتشار وبا توسط موشک ها و مواد منفجر انتحاری و یا اضافه کردن آن به آب نوشیدنی و همچنین پخش آن در ورزشگاه ها و مراکز خرید و فروش وجود دارد.

روزنامه انگلیسی در پایان به نقل از کارشناس انگلیسی در زمینه اسلحه های بیولوژیک خاطر نشان کرد که داعش دارای افرادی است که به دلیل تسلط بر ذخیره مواد شیمیایی ارتش عراق می توانند به راحتی سلاح های خود را پیشرفته سازند.

منبع: شفقنا عراق