خط امام : فرمانده کمیته جستجوی مفقودان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: عملیات تفحص پیکر شهدای هشت سال دفاع مقدس در شهر العماره عراق در دستور کار است. به گزارش خط امام ، سردار پاسدار سیدمحمد باقرزاده روز یکشنبه در حاشیه آیین ورود پیکر 70 شهید دوران دفاع مقدس به میهن اسلامی در گفت و […]

خط امام : فرمانده کمیته جستجوی مفقودان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: عملیات تفحص پیکر شهدای هشت سال دفاع مقدس در شهر العماره عراق در دستور کار است.

به گزارش خط امام ، سردار پاسدار سیدمحمد باقرزاده روز یکشنبه در حاشیه آیین ورود پیکر 70 شهید دوران دفاع مقدس به میهن اسلامی در گفت و گو با ایرنا، از رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس خواست که اطلاعات نقطه ای از محل شهادت رزمندگان جنگ تحمیلی را به منظور جستجوی بهتر در اختیار نمایندگان کمیته مفقودان در استان ها یا امور ایثارگران سپاه و ارتش قرار دهند.

وی همچنین خواستار کمک مهندسی از سوی استانداران شد و افزود: امید است با تلاش و همکاری مسوولان در هر استان یک سهمیه بیل میکانیکی به سازمان کمیته مفقودان تخصیص یابد.

وی در ادامه گفت: مناطق مرزی ایران و عراق با همت مرزداران ایرانی و عراقی در امنیت کامل هستند.

سردار پاسدار باقر زاده ورود پیکر مطهر 70 شهید دوران دفاع مقدس به میهن اسلامی را یادآور شد و افزود: این پیکرها در یک ماه گذشته در مناطق عملیاتی ‘فاو’، ‘مجنون’ و ‘شرق دجله’ کشف شدند.

وی با اشاره به تلاش اعضای کمیته مفقودان و همکاری مسوولان عراقی برای ورود پیکرهای مطهر شهدا به میهن اسلامی اظهار کرد: این شهدا مربوط به عملیات والفجر هشت، خیبر، بدر و تک دشمن در مناطق فاو و مجنون هستند.

پیکر پاک 70 شهید گلگون کفن دوران دفاع مقدس روز یکشنبه از طریق مرز شلمچه به آغوش میهن بازگشت.