خط امام : در این محفل، مهدی محقق، توفیق سبحانی، هادی خامنه‌ای، عظیم و روزبه زرین‌کوب، دکتر ماهوزی و جمعی از مفاخر فرهنگی حضور داشتند علی جنتی: به منظور احترام و ادب به ساحت استاد زرین‌کوب به این جلسه آمدم. اینگونه بزرگداشت‌ها، تجلیل از مقام علم است. به گزارش خط امام ، مراسم گرامیداشت سالروز […]

خط امام : در این محفل، مهدی محقق، توفیق سبحانی، هادی خامنه‌ای، عظیم و روزبه زرین‌کوب، دکتر ماهوزی و جمعی از مفاخر فرهنگی حضور داشتند علی جنتی: به منظور احترام و ادب به ساحت استاد زرین‌کوب به این جلسه آمدم. اینگونه بزرگداشت‌ها، تجلیل از مقام علم است.
به گزارش خط امام ، مراسم گرامیداشت سالروز درگذشـــت عبدالحســـین زرین‌کوب با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی محقق رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و توفیق سبحانی برگزار شد. گرامیداشت سالروز درگذشت عبدالحسین زرین‌کوب با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی محقق رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، توفیق سبحانی، حجت‌الاسلام سید هادی خامنه‌ای، عظیم زرین‌کوب، دکتر ماهوزی، روزبه زرین‌کوب و جمعی از مفاخر فرهنگی در ساختمان شماره 2 این انجمن برگزار شد.
علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم گفت: به منظور احترام و ادب به ساحت استاد زرین‌کوب به این جلسه آمدم.
برگــــزاری این گونـــه بزرگداشت‌ها به صورت رسمی و غیررسمی، تجلیل از مقام علم است و همین‌طور تجلیل از خدمات افرادی است که به علم و فرهنگ این کشور خدمت کرده‌اند که امروز در میان ما نیستند ولی آثارشان به دست ما رسیده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: در روزگاری که براحتی از کنار سرمایه‌های اجتماعی می‌گذریم و نسبت به آنها بی‌اهمیت هستیم به همین راحتی از کنار سرمایه‌های فرهنگی و اقتصادی نیز می‌گذریم که برگزاری چنین مراسمی قابل تقدیر و درخور توجه است و تجلیل از خدمات بزرگان این کشور امری شایسته است.