خط امام : حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای با محکوم کردن جنایت گروه های تروریستی تکفیری علیه ارتش این کشور تاکید کرد که در کنار نیروهای ارتش در رویارویی با خطر تروریسم می ایستیم. به گزارش خط امام ، حزب الله در این بیانیه خاطرنشان کرد: شجاعت نظامیان لبنانی که تمام تلاش خود […]

خط امام : حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای با محکوم کردن جنایت گروه های تروریستی تکفیری علیه ارتش این کشور تاکید کرد که در کنار نیروهای ارتش در رویارویی با خطر تروریسم می ایستیم.

به گزارش خط امام ، حزب الله در این بیانیه خاطرنشان کرد: شجاعت نظامیان لبنانی که تمام تلاش خود را برای جلوگیری از نفوذ تروریست های تکفیری به خاک لبنان بکارگرفته اند تا نتوانند علیه شهروندان لبنانی دست به جنایت بزنند، می ستاییم.
در این بیانیه تاکید شده است که باید از ارتش لبنان که یک موسسه ملی فراگیر است و از لبنان و لبنانی ها دفاع می کند، حمایت کرد.
حزب الله خاطرنشان کرده است که در این شرایط حساس مهم این است که همدوش و در کنار موسسه نظامی یکپارچه ومتحد در رویارویی با تهدیدهای خطرناک تروریست ها قرار بگیریم و همبستگی خود را با نیروهای نظامی اعلام کنیم..
حزب الله همچنین به فرماندهان ، افسران و سربازان ارتش لبنان و خانواده شهدای قهرمان ارتش تسلیت گفته و برای زخمی ها شفای عاجل مسئلت کرده است.
بسیاری از شخصیت ها و گروه های سیاسی و قشرهای مختلف مردم لبنان هم همبستگی خود را با ارتش لبنان اعلام و این جنایت گروه های تروریستی تکفیری را محکوم کرده اند.
در اثر انفجار بمب کارگذاشته شده در مسیر یک گشتی ارتش لبنان توسط گروه های تروریستی تکفیری در منطقه ای بین وادی حمید و المصیده در بلندی های شهرک عرسال درشمال شرق لبنان و نزدیک مرزهای سوریه ، دست کم دو نظامی لبنانی شهید و 4 تن زخمی شدند.

ایرنا

پایان پیام