خط امام : باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا امروز (چهارشنبه) در سخنانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد خطاب به دولت ایران گفت: من به شما اطمینان می دهم می توانید برنامه هسته ای صلح آمیز خود را ادامه دهید. به گزارش ایرنا، وی افزود: آمریکا به دنبال راه حل دیپلماتیک برای حل مسئله هسته […]

خط امام : باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا امروز (چهارشنبه) در سخنانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد خطاب به دولت ایران گفت: من به شما اطمینان می دهم می توانید برنامه هسته ای صلح آمیز خود را ادامه دهید.

به گزارش ایرنا، وی افزود: آمریکا به دنبال راه حل دیپلماتیک برای حل مسئله هسته ای ایران است. حل این مشکل به استفاده ایران از این فرصت استثنایی بستگی دارد.
رییس جمهوری آمریکا گفت من به شما اطمینان می دهم که می توانید برنامه هسته ای صلح آمیز خود را ادامه دهید. تاکید داریم که همه کشورها باید به قوانین بین المللی احترام بگذارند.
وی خاطرنشان کرد: پیام من به دولت و مردم ایران روشن است: اجازه ندهید این موقعیت از دست برود. باید به راه حل برسیم.
از سوی دیگر خبرگزاری فرانسه به نقل از اظهارات اوباما، افزوده است: ما می توانیم به راه حلی دست یابیم که پاسخگوی نیازهای ایران در زمینه انرژی باشد و برنامه صلح آمیز هسته ای را برای این کشور تضمین کند.