خط امام : مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای سراسر کشور عصر امروز – پنجشنبه – با حضور خانواده های معظم شهیدان، ایثارگران و مردم شهید پرور در مزار این عزیزان برگزار می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، در تهران این مراسم با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی شهیدی نماینده […]

خط امام : مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای سراسر کشور عصر امروز – پنجشنبه – با حضور خانواده های معظم شهیدان، ایثارگران و مردم شهید پرور در مزار این عزیزان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، در تهران این مراسم با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در بهشت زهرا (س) از ساعت 15 تا 17 برگزار می شود.
در شمیرانات نیز مشابه این مراسم همزمان با سراسر کشور با حضور جمعی از مقام های لشکری و کشوری برگزار خواهد شد.
مجمع شاهد ایران اسلامی نیز روز گذشته با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که آئین مقدس غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای در حقیقت رونمایی دوباره از نمادهای اقتدار و عزت ایران اسلامی است و با این اقدام یاد و خاطره مردان بی ادعا و حماسه عظیم شان را گرامی می داریم که امنیت، استقلال، عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی را مدیون جانفشانی و ایثارگری این عزیزان هستیم.

ایرنا