دانشور بر دوش رقیبان
دانشور بر دوش رقیبان

خط امام : دوچرخه سواران مالزیایی و ژاپنی محمددانشور دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی اینچئون را بر دوش گرفته و صحنه خاطره انگیزی را رقم زدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ،حركتي زيبا و دلنشين كه منشاء خبري متفاوت شد و تصويرهاي زيبا براي مخابره آفريد . نگاهي به سر خط برخي اخبار […]

خط امام : دوچرخه سواران مالزیایی و ژاپنی محمددانشور دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی اینچئون را بر دوش گرفته و صحنه خاطره انگیزی را رقم زدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ،حركتي زيبا و دلنشين كه منشاء خبري متفاوت شد و تصويرهاي زيبا براي مخابره آفريد .

48ffbf07-9845-4076-bbfc-16241055d579

نگاهي به سر خط برخي اخبار كافيست تا تفاوت اين خبر را احساس كنيد اين روزها ديگر كمتر خبري از با هم خنديدن با هم گريستن و در رقابت با هم ، با هم پيروز شدن به گوش ميرسد.

در شرايطي كه در عرصه هاي سياسي ، اقتصادي ، اجتماعي و متاسفانه حتي ورزشي اين روزها شاهد بروز بي اخلاقي و بد اخلاقي ها هستيم و قاعده هاي انساني و اخلاقي كمرنگ و گاه به دست فراموشي سپرده شده تمجيد چنين صحنه هاي تاكيدي است بر زيست اخلاقي بشر گمشده اي كه فقدانش انسان رابه بزرگترين تهديد انسان تبديل كرده ، خلق صحنه هاي از اين دست را بايد مقتنم شمرده و از آن به سادگي عبور نكرد .

موفقيت ورزش کاران ایران به ویژه محمد دانشور در این رقابت ها را به مردم عزيز کشورمان باید تبريك گفت و حركت زيبا و بيادماندني ورزشكاران رقيب دانشور را ارج نهاده و توجه به اين نكته داشت ، اخلاق در كف با كفايت هر بشري از ابناء بشر ستودني و مبارك است .

gtrff