خط امام : جمیله بوپاشا که به دعوت عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما به تهران سفر کرده است امروز از پشت صحنه فیلم «آوازهای سرزمین من» بازدید کرد که به نوعی به جنایات گروه داعش می‌پردازد. خانم جمیله بوپاشا بعد از ظهر امروز در بازدید از پشت صحنه مجموعه «آوازهای سرزمین من» گفت: داعش ساخته […]

خط امام : جمیله بوپاشا که به دعوت عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما به تهران سفر کرده است امروز از پشت صحنه فیلم «آوازهای سرزمین من» بازدید کرد که به نوعی به جنایات گروه داعش می‌پردازد.

خانم جمیله بوپاشا بعد از ظهر امروز در بازدید از پشت صحنه مجموعه «آوازهای سرزمین من» گفت: داعش ساخته و پرداخته استعمارگران، یعنی آمریکا و رژیم صهیونیستی، است و در تلاش است به گونه‎ای افکار عمومی جهان را ضد مسلمانان تهییج کند، اما این رفتار‌ها محکوم به شکست است.

او با مشاهده صحنه‎هایی از این فیلم که جنوب لبنان را به تصویر می‌کشید، گفت: برای لحظاتی یاد اتفاقاتی افتادم که در انقلاب الجزایر رخ می‌داد و ما با مبارزه مسلحانه در برابر اشغالگران ایستاده بودیم.او در این بازدید که معاون برون‌مرزی سازمان صدا و سیما نیز وی را همراهی می‌‎کرد از عوامل تولید فیلمی که تلاش کرده است گوشه‌هایی از مقاومت مردم را در برابر اشغالگران به تصویر بکشد قدردانی کرد.

«آوازهای سرزمین من» داستان جوان مسلمانی به نام ناصر است که دل در گرو عشق دختری مسیحی به نام سارا دارد. اما با حمله داعش به جنوب لبنان و اتفاقاتی که پس از جنایات این گروه در این منطقه می‌افتد مسیر این پیوند دشوار می‌شود. این داستان به نقش مخرب گروهک داعش و تکفیری‌ها در خاورمیانه می‌پردازد و مقاومت مردم منطقه را در مقابل آن‌ها به تصویر می‌کشد.

امیرحسین شریفی تهیه‌کننده این فیلم است و عباس رافعی آن را کارگردانی می‌کند. تمام بازیگران این فیلم از هنرمندان شناخته شده سینمای لبنان، مصر و سوریه انتخاب شده‌اند. فیلمی که به زبان عربی فیلمبرداری می‌شود و برای اکران عمومی در ایران قرار است دوبله شود. تولید این فیلم شهریور امسال در لبنان کلید خورده است.
خبر آنلاين