خط امام : سید حسن نصرالله با بیان اینکه حزب الله با هدف شکست هیمنه آمریکا، صهیونیسم و تکفیری‌ها وارد جنگ سوریه شده است گفت: اگر برای مبارزه به سوریه نمی رفتیم البغدادی در لبنان همان کاری را می‌کرد که با عشیره البونمر انجام داد. خبرگزاری مهر به نقل از المنار نوشت ، “سید حسن […]

نصرالله.jpg خط امام : سید حسن نصرالله با بیان اینکه حزب الله با هدف شکست هیمنه آمریکا، صهیونیسم و تکفیری‌ها وارد جنگ سوریه شده است گفت: اگر برای مبارزه به سوریه نمی رفتیم البغدادی در لبنان همان کاری را می‌کرد که با عشیره البونمر انجام داد.

خبرگزاری مهر به نقل از المنار نوشت ، “سید حسن نصر الله” دبیر کل حزب الله لبنان در جریان سخنرانی در مراسم عزاداری حسینی در بیروت در شب هشتم محرم به حضور نیروهای حزب الله در جنگ سوریه اشاره و اعلام کرد: ما برای درهم شسکتن هیمنه آمریکا، صهیونیسم و تکفیریها در سوریه می جنگیم.

نصرالله تأکید کرد: اگر ما وارد جنگ سوریه نمی شدیم “ابوبکرالبغدادی” همان کاری را که با عشیره البونمر در عراق انجام داد، در لبنان نیز مرتکب می شد.

وی در ادامه تاکید کرد:حزب الله با هدف حمایت از لبنان و منطقه وارد جنگ سوریه شده است.

 دبیر کل حزب الله لبنان در ادامه سخنرانی خود به مسائلی از قبیل علم خداوند، عالم غیب و مسئله ظهور پرداخت.

شایان ذکر است قبیله البونمر در عراق در روزهای اخیر مورد تجاوزات گسترده ای از سوی تروریستهای داعش قرار گرفته است، چنانکه  طی چند روز اخیر صدها نفر از اعضای این قبیله توسط داعش به قتل رسیده و صدها نفر دیگر به محاصره این گروه تروریستی درآمده اند.