خط امام : تلویزیون رژیم صهیونیستی از موافقت نتانیاهو برای ساخت 660 واحد مسکونی دیگر در قدس شرقی خبر داد. به گزارش خط امام ، به نقل از العالم، کمیته برنامه ریزی و ساختمان رژیم صهیونیستی روز دوشنبه برای تصویب طرح ساخت 660 واحد مسکونی در شهرک صهیونیستی “رامات شلومو” در قدس شرقی جلسه فوق […]

خط امام : تلویزیون رژیم صهیونیستی از موافقت نتانیاهو برای ساخت 660 واحد مسکونی دیگر در قدس شرقی خبر داد.

به گزارش خط امام ، به نقل از العالم، کمیته برنامه ریزی و ساختمان رژیم صهیونیستی روز دوشنبه برای تصویب طرح ساخت 660 واحد مسکونی در شهرک صهیونیستی “رامات شلومو” در قدس شرقی جلسه فوق العاده برگزار خواهد کرد.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی هفته گذشته با طرح ساخت 1060 واحد مسکونی جدید در بیت المقدس موافقت کرده است.

رادیو رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد، این طرح شامل 660 واحد مسکونی در شهرک رامات شلومو در اراضی شهرک “شعفاط” در شمال قدس شرقی و 400 واحد مسکونی در شهرک “هارحوماه” در اراضی “جبل ابوغنیم” در جنوب قدس شرقی است.

تصویب این طرح ها در حالی صورت می گیرد که محله های فلسطینی در بیت المقدس شاهد درگیری میان جوانان فلسطینی با نیروهای صهیونیست در پاسخ به حملات متعدد یهودیان به مسجدالاقصی است.

“یئیر لپید” وزیر دارایی رژیم صهیونیستی هفته گذشته درباره طرح های شهرک سازی کابینه نتانیاهو هشدار داد و گفت: “این طرح ها باعث ایجاد موجی از خشم علیه اسرائیل می شود.”