خط امام : گروه موسوم به «انصار بیت المقدس» در بیانیه ای هر گونه بیعت با گروه تروریستی داعش را تکذیب کرد. به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری رویترز، گروه انصار بیت المقدس در صفحه خود در توییتر نوشت که بیانیه مربوط به بیعت این گروه با داعش صحت ندارد. در این بیانیه آمده […]

خط امام : گروه موسوم به «انصار بیت المقدس» در بیانیه ای هر گونه بیعت با گروه تروریستی داعش را تکذیب کرد.
به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری رویترز، گروه انصار بیت المقدس در صفحه خود در توییتر نوشت که بیانیه مربوط به بیعت این گروه با داعش صحت ندارد.
در این بیانیه آمده است: بیانیه منسوب به انصار بیت المقدس درباره بیعت با ابوبکر البغدادی که در رسانه های خبری منتشر شده است ارتباطی به ما ندارد.
گروه مذکور همچنین از همگان خواست تا در انتشار اخبار دقت لازم را مبذول داشته و از منابع رسمی آن را نقل کنند.
خبرگزاری رویترز روز گذشته گزارش داد که گروه تروریستی انصار بیت المقدس در بیانیه‌ای ضمن اعلام بیعت با گروه تکفیری داعش و «ابوبکر البغدادی» سرکرده این گروه، تهدید کرد هر کسی در هر مکانی علیه داعش و سرکرده آن اقدام کند، سرکوب خواهد شد.
گروه انصار بیت‌المقدس حملاتی را علیه نیروهای امنیتی مصر در قاهره و بویژه در منطقه ناآرام «سینا» واقع در مرزهای مشترک نوار غزه و سرزمین‌های اشغالی، انجام می‌دهد.
در این حملات تعداد زیادی از نظامیان مصری کشته و زخمی شده‌اند که این مسئله باعث شده است تا مصر به فکر ایجاد منطقه حائل در بخشی از سینا بیفتد.
رسانه های خبری دیروز همچنین نوشتند که «ابو مصعب المقدسی» از رهبران تشکیلات داعش خواست تا نبرد خود را به مرکز قاهره انتقاد داده و رژیم مصر را سرگرم نمایند تا سینا به پایگاهی برای امداد جهادی تبدیل شود و همچنین خواستار هدف قرار دادن مقرهای دولت و وزارتخانه های مصر و نیز هدف قرار دادن کانال سوئز شد.