ناگفته های وزیر ارشاد از نظرات امام (ره)
ناگفته های وزیر ارشاد از نظرات امام (ره)

خط امام : مجری و سردبیر برنامه شناسنامه از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در برنامه این هفته خود و ناگفته های وی از نظر امام (ره) درباره موسیقی خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، محمدحسین رنجبران روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: علی […]

خط امام : مجری و سردبیر برنامه شناسنامه از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در برنامه این هفته خود و ناگفته های وی از نظر امام (ره) درباره موسیقی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، محمدحسین رنجبران روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: علی جنتی در این برنامه در مورد نظر امام خمینی (ره) درباره دکتر علی شریعتی و موسیقی مطالبی را بیان خواهد کرد.

وی افزود: همچنین وزیر ارشاد ناگفته هایی از فعالیت های برون مرزی قبل از انقلاب خویش و دوران معاونت سیاسی وزارت کشور در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد بیان خواهد کرد.

مجری و سردبیر برنامه شناسانه گفت: در این برنامه مسائل مختلف مربوط به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رابطه علی جنتی با پدرش (آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان) از زبان وی بازگو خواهد شد.

رنجبران خاطرنشان کرد: برنامه شناسانه روز جمعه ساعت 14 از شبکه سوم سیما به روی آنتن خواهد رفت.