نشست ظریف، کری و اشتون «خوب» بود
نشست ظریف، کری و اشتون «خوب» بود

خط امام : یک مبنع نزدیک به تیم مذاکره کننده هسته ای ایران پنجمین نشست محمد جواد ظریف، جان کری و کاترین اشتون را «خوب» توصیف کرد. این منبع که خواست نامش فاش نشود، پس از پایان نشست سه جانبه ظریف، کری و اشتون در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار اعزامی ایرنا به وین […]

خط امام : یک مبنع نزدیک به تیم مذاکره کننده هسته ای ایران پنجمین نشست محمد جواد ظریف، جان کری و کاترین اشتون را «خوب» توصیف کرد.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، پس از پایان نشست سه جانبه ظریف، کری و اشتون در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار اعزامی ایرنا به وین در پاسخ به سوالی درباره این نشست و روند مذاکرات گفت: جلسه خوبی بود ولی کار زیادی در پیش است.وی در عین حال تصریح کرد: هنوز برای قضاوت نهایی زود است .

این منبع نزدیک به تیم مذاکره کننده هسته ای ایران گفت که ادامه نشست سه جانبه ظریف، کری و اشتون بعد از ظهر امروز به وقت محلی خواهد بود.

این نشست پنجمین دیدار طرفین در ششمین روز مذاکرات وین 8 است و طرفین در تلاش هستند درباره اختلافات اساسی خود بر سر میزان نحوه غنی سازی اورانیوم ایران، نحوه لغو تحریم ها و مدت زمان توافق نهایی، راه حل مشترکی پیدا کرده و به توافق جامع دست یابند.

فردا (دوشنبه) 24 نوامبر / سوم آذر ماه پایان مهلت قانونی طرفین برای مذاکرات جامع است که آخرین دور آن از روز سه شنبه هفته گذشته در شهر وین آغاز شده است.

تیم مذاکره کننده ایران به رغم فضاسازی ها درباره تمدید مذاکرات اعلام کرده است که به هیچ وجه تمدید مدنظرش نبوده و نیست و تمرکز بر روی به نتیجه رساندن توافق جامع است.

منبع : ایرنا