برگزیده عکسهای خبری ۹ آذر ۹۳
برگزیده عکسهای خبری ۹ آذر ۹۳

خط امام : از واکنش جوانان مصری به تبرئه حسنی مبارک ، تصاویری زیبا از رقابت های اسکی پرش، فوران آتشفشان، تمرینات فیزیکی سربازان چینی و مسابقات موج سواری خواهیم دید. منبع : مجله مهر

خط امام : از واکنش جوانان مصری به تبرئه حسنی مبارک ، تصاویری زیبا از رقابت های اسکی پرش، فوران آتشفشان، تمرینات فیزیکی سربازان چینی و مسابقات موج سواری خواهیم دید.

9 آذر

جوانان مصری در شهر قاهره، از تبرئه حسنی مبارک دیکتاتور سابق مصر از اتهام کشتار انقلابیون در سال ۲۰۱۱، مغموم و ناراحت هستند. (AP)

9 آذر

سیمون آمنان، اسکی باز سوئیسی در حال رقابت در مسابقات اسکی پرش قهرمانی جهان در شهر روکای فنلاند است. آمنان در این رقابت پیروز شد. (EPA)

9 آذر

گدازه های مذاب آتش فشانی در حال فوران کردن از دهانه آتشفشانی در جزیره فوگو واقع در اقیانوس اطلس است. (EPA)

9 آذر

یک زن شجاع فلسطینی در نزدیکی شهر اریحا در کرانه باختری در حال مشاجره با یک نظامی صهیونیست است. (Zuma)

9 آذر

یک قوی مهاجر زیبا در حال استراحت در اطراف دریاچه رونگ چنگ چین است. سالانه ده ها هزار قو برای سپری کردن فصل سرما از سیبری به این منطقه مهاجرت می کنند. (Xinhua)

9 آذر

تعدادی از شهروندان نپالی در حال بازگشت از شهر باریاپور، محل برگزاری جشنواره گادهیمای ملا، یا جشنواره قربانی هستند. (Reuters)

9 آذر

زنان بحرینی در حمایت از شیخ عیسی قاسم، روحانی برجسته شیعه در غرب منامه دست به تظاهرات زده اند. (Getty)

9 آذر

سربازان تازه استخدام شده ارتش چین در حال سپری کردن دوره های آموزشی هستند. (Xinhua)

9 آذر

این هم لحظه ارتکاب خطای بازیکن تیم ملبورن ویکتوری بر روی بازیکن تیم آدلاید یونایتد در ورزشگاه آمی پارک شهر ملبورن در چهارچوب مسابقات لیگ استرالیا. (Zuma)

9 آذر

در جریان بازدید فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه از بیمارستانی در گینه، یک مامور بهداشت، دمای بدن وی را می سنجد. (Reuters)

9 آذر

یک موج سوار در میان امواج خروشان ساحل پرایا دو نورته پرتغال، مشغول موج سواری است. (AP)

منبع : مجله مهر