درگیری های شدید حزب الله و ارتش لبنان با تروریست ها
درگیری های شدید حزب الله و ارتش لبنان با تروریست ها

خط امام : منابع خبری لبنانی اعلام کردند که درگیری های بین نیروهای ارتش لبنان و سوریه و حزب الله با عناصر مسلح گروه های تروریستی تکفیری داعش و جبهه النصره که از دیروز جمعه در چند منطقه در مرزهای شرقی دو کشور شروع شده بود، شب گذشته با شدت بیشتری ادامه یافت. به گزارش […]

خط امام : منابع خبری لبنانی اعلام کردند که درگیری های بین نیروهای ارتش لبنان و سوریه و حزب الله با عناصر مسلح گروه های تروریستی تکفیری داعش و جبهه النصره که از دیروز جمعه در چند منطقه در مرزهای شرقی دو کشور شروع شده بود، شب گذشته با شدت بیشتری ادامه یافت.

به گزارش ایرنا، روزنامه لبنانی السفیر در شماره روز شنبه خود نوشت که عناصر مسلح گروه های تررویستی تکفیری درصدد حمله به شهرک لبنانی « الطفیل» که بخشی از آن در خاک سوریه قرار دارد، بودند که نیروهای حزب الله لبنان مانع آنها شدند.

این روزنامه لبنانی خاطرنشان کرد که درگیری ها تا آخرین ساعات شب گذشته ادامه یافت اما با تلاش نیروهای حزب الله اوضاع در این منطقه بحالت عادی و طبیعی بازگشته است.

السفیر نوشت که عصر دیروز نیروهای ارتش لبنان وسوریه همزمان از هوا و زمین به مواضع ، مخفیگاه ها و کاروان های گروه های تروریستی تکفیری در بلندی های شهرک عرسال، فلیطا ، القاع ، التلال و الودیان در مرزهای دو کشور حمله کردند که به کشته و زخمی شدن شمار زیادی از تروریست های تکفیری مسلح منجر شد.

منابع خبری لبنانی اعلام کرده اند که بعداز انتشار بیانیه گروه تروریستی تکفیری جبهه النصره مبنی بر اعدام «علی البزال» نظامی ربوده شده لبنانی ، نیروهای ارتش لبنان در منطقه بقاع در شرق لبنان بطوری گسترده حضور یافته و در آماده باش بسر می برند تا مانع وقوع هرگونه تحول امنیتی شوند