آنتوان بارا: انسان از توصیف اربعین ناتوان است
آنتوان بارا: انسان از توصیف اربعین ناتوان است

خط امام : آنتوان بارا، اندیشمند و نویسنده معروف مسیحی به جمع راهپیمایان اربعین امام حسین(ع) پیوست به گزارش خط امام از شفقنا، این اندیشمند مسیحی که برای شرکت در مراسم اربعین وارد عراق شده بود، گفت: انسان از توصیف اربعین ناتوان است. آنتوان بارا با بیان اینکه اربعین سحر و جاوی ویژه الهی است، […]

خط امام : آنتوان بارا، اندیشمند و نویسنده معروف مسیحی به جمع راهپیمایان اربعین امام حسین(ع) پیوست
به گزارش خط امام از شفقنا، این اندیشمند مسیحی که برای شرکت در مراسم اربعین وارد عراق شده بود، گفت: انسان از توصیف اربعین ناتوان است.
آنتوان بارا با بیان اینکه اربعین سحر و جاوی ویژه الهی است، اظهار کرد: عقل از هضم این ایده که میلیون ها نفر خانه هایشان را ترک می کنند، و هزاران کیلوتر را به قصد زیارت امام حسین(ع) طی می کنند، عاجز است.
وی در گوشه دیگری از سخنانش از تالیف کتابی در رابطه با شخصیت امیرالمومنین امام علی(ع) خبر داد و گفت: از هفت سال پیش تاکنون در حال نوشتن کتابی درباره امام علی(ع) هستم و امیدوارم که این کتاب درخور چنین شخصیت عظیمی باشد.
این شخصیت سرشناس جهان مسیحیت تصریح کرد: کتاب مذکور عبارتست از خوانشی تحلیلی از مواضع، سخنان و شخصیت امام علی(ع) از تمامی جنبه های روانی، عقیدتی، جهادی، تبلیغی، اجتماعی، حکومت داری و غیره.
آنتوان بارا در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: ان شاء الله کار تالیف این کتاب در دو سال آتی به اتمام خواهد رسید.