صهیونیستیها با جنایات نمی توانند مبارزه را متوقف کند
صهیونیستیها با جنایات نمی توانند مبارزه را متوقف کند

خط امام : « توفیق محمد » از مسئولان حرکت اسلامی فلسطین در سرزمین های اشغالی سال 1948، با خطرناک خواندن هجمه صهیونیست ها به قدس شریف تاکید کرد که دشمن صهیونیستی با افزایش جنایات و بدرفتاری های خود نمی تواند مبارزه ملت فلسطین را متوقف کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام توفیق […]

خط امام : « توفیق محمد » از مسئولان حرکت اسلامی فلسطین در سرزمین های اشغالی سال 1948، با خطرناک خواندن هجمه صهیونیست ها به قدس شریف تاکید کرد که دشمن صهیونیستی با افزایش جنایات و بدرفتاری های خود نمی تواند مبارزه ملت فلسطین را متوقف کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام توفیق محمد که این اظهارات را در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی مطرح کرد هشدار داد که دشمن صهیونیستی با دسیسه ها و توطئه های مختلف درصدد است تا قدس شریف را از محیط پیرامونی آن جدا کند.
وی تصریح کرد: تجاوزهای صهیونیست ها به مسجد الاقصی ، سختگیری ها و در تنگنا قرار دادن فلسطینی های ساکن قدس و جلوگیری از رفتن اهالی کرانه باختری و نوارغزه به قدس، همگی با هدف انفصال جغرافیایی این شهر مقدس از دیگر مناطق فلسطین اشغالی و میدان دادن به شهرک نشینان صهیونیست تندرو برای تحقق بخشیدن به توهم بنای هیکل بر ویرانه های قبله اول مسلمانان است.
عضو حرکت اسلامی تاکید کرد: تا زمانی که اهالی قدس شریف و دیگر فلسطینی ها در جای جای سرزمین فلسطین به مسیر مقاومت و مبارزه که اعتبار خود را از خون های بر زمین ریخته شهدا و مجروحین و اشک و آه اسیران گرفته است، اعتقاد دارند، توطئه مشکوک یهودی سازی فلسطین عملی نخواهد شد.
توفیق محمد اظهار داشت: دشمن متوهم صهیونیستی گمان می کند با چند برابر کردن نیروهای سرکوبگر خود قادر خواهد بود اراده پولادین ملت فلسطین را در هم بشکند اما لازم است به این دشمن خاطره انتفاضه اول در سال 1980 که این روزها سالگرد آن را سپری می کنیم و انتفاضه سال 2000 را یادآور شویم.
وی در پاسخ به این سئوال، مقاومت و ایستادگی با وجود شدت گرفتن هجوم صهیونیست ها چگونه ادامه خواهد یافت؟ گفت: مردم ما در قدس با وجود خطرها و چالش های بسیار، همواره بر تعلقشان به خاک فلسطین تاکید کرده اند و همین مساله در مورد برادرانشان در مناطق دیگر فلسطین صدق می کند.
عضو حرکت اسلامی افزود: همه می دانند که نبرد قدس و مسجد مبارک الاقصی ، نبردی سرنوشت ساز است و امروز وظیفه رسمی بر عهده مسئولان تشکیلات خودگردان قرار دارد که باید با امضای پیمان روم، روسای رژیم صهیونیستی را از طریق دادگاه جنایت های بین المللی مورد پیگرد قرار دهند.
وی تاکید کرد: لازم است مساله فلسطین و قدس موضوع محوری رسانه ها باشد تا همواره در وجدان ملت های عرب و مسلمان زنده باقی بماند.
توفیق محمد تصریح کرد: هیچ توجیهی نباید باعث به حاشیه رفتن مساله فلسطین و مسجد الاقصی شود بویژه اینکه مردم آزاده فلسطین به نیابت از همه امت، در خط مقدس دفاع از قبله اول مسلمین هستند و باید همه مسلمانان به آنها کمک کنند.

ایرنا