خط امام : به گزارش خبرگزاری فرانسه از واشنگتن ، جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید گفت : کاخ سفید نگرانی های مداومی در مورد این قانون دارد چرا که در آن لحن تحریمها به گونه ای است که انعکاس دهند مشورتهای جاری نیست . ارنست در نشست خبری خود با خبرنگاران گفت : هرچند که […]

خط امام : به گزارش خبرگزاری فرانسه از واشنگتن ، جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید گفت : کاخ سفید نگرانی های مداومی در مورد این قانون دارد چرا که در آن لحن تحریمها به گونه ای است که انعکاس دهند مشورتهای جاری نیست .
ارنست در نشست خبری خود با خبرنگاران گفت : هرچند که این لایحه انعکاس دهنده نرمش رییس جمهوری برای تعیین راهبرد مربوط به روسیه نیست ولی وی قصد دارد آن را امضا کند.
این در حالی است که جان کری وزیر امورخارجه امریکا در لندن گفته بود که روسیه اقدامات سازنده ای در راستای کاهش تنش ها در اوکراین انجام داده و امریکا و اروپا آماده اند در صورتی که پوتین گامهای بیشتری به آن سمت بردارد ، از شدت تحریمها بکاهند.
کنگره روز شنبه ضمن تصویب این لایحه فشار بیشتری بر ولادیمیر پوتین از طریق اعمال تحریمهای جدید علیه شرکت های تسلیحاتی و سرمایه گذاری در طرح های فن آوری پیشرفته و تقویت دولت کی یف با تامین سلاحهای مرگبار و غیر مرگبار وارد کرد.

ایرنا