خط امام : یک مقام نظامی صهیونیست مدعی شد: ادامه اختلافات و منازعات داخلی بین جنبش‌های فتح و حماس عامل تأخیر در بازسازی نوار غزه است.  به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر، بخش فارسی پایگاه اینترنتی شبکه العالم نوشت: عاموس گلعاد رئیس اداره امنیتی و سیاسی وزارت جنگ رژیم صهیونیستی، در گفتگو با […]

خط امام : یک مقام نظامی صهیونیست مدعی شد: ادامه اختلافات و منازعات داخلی بین جنبش‌های فتح و حماس عامل تأخیر در بازسازی نوار غزه است.

 به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر، بخش فارسی پایگاه اینترنتی شبکه العالم نوشت: عاموس گلعاد رئیس اداره امنیتی و سیاسی وزارت جنگ رژیم صهیونیستی، در گفتگو با رادیو ارتش اسرائیل، در پاسخ به این پرسش که آیا گروهک داعش تهدیدی برای اسرائیل است یا خیر؛ گفت: فعالیتهای این گروهک در مرحله کنونی علیه اسرائیل نیست.
گلعاد در سخنانی مدعی شد: حماس به علت وضع بد کنونی خود به دنبال ادامه آتش بس با اسرائیل است.
وی تأکید کرد: عامل بازدارندگی در اطراف نوار غزه و مرزهای شمالی همچنان به قوت خود باقی است.
این مقام نظامی همچنین ادعا کرد: اسرائیل برای پیشبرد بازسازی نوار غزه تلاش می کند، اما اختلافات داخلی بین رهبران حماس و تشکیلات خودگردان فلسطینی باعث تأخیر در اجرای طرحهای مختلف شده است.
پایگاه العالم در پایان یادآور شد: تشکیلات خودگردان فلسطین تحویل پرونده گذرگاهها در غزه و پرونده امنیت این منطقه را به عنوان پیش شرطی برای آغاز فعالیت آن در غزه مطرح کرده است.