آغاز به كار اداره ارشاد اسلامی در پایتخت انرژی کشور
آغاز به كار اداره ارشاد اسلامی در پایتخت انرژی کشور

خط امام : سعید اله بداشتی در دیدار با جوانان فعال شهرستان عسلویه، نخل تقی و روستاهای منطقه از مشكلات آنان از جمله مشكلات ثبت تشكل ها در منطقه، اشتغال جوانان بومی، كارآفرینی و دریافت خدمات رفاهی و ورزشی مطلع شد و در جهت رفع آنان با مدیران منطقه گفت و گو كرد. دستیار جوان […]

خط امام : سعید اله بداشتی در دیدار با جوانان فعال شهرستان عسلویه، نخل تقی و روستاهای منطقه از مشكلات آنان از جمله مشكلات ثبت تشكل ها در منطقه، اشتغال جوانان بومی، كارآفرینی و دریافت خدمات رفاهی و ورزشی مطلع شد و در جهت رفع آنان با مدیران منطقه گفت و گو كرد.

دستیار جوان مشاور رییس جمهور با حضور در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با فرماندار این منطقه دیدار كرد و اداره فرهنگ و ارشاد منطقه را افتتاح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، سعید اله بداشتی در دیدار با حسن اسماعیلی فرماندار عسلویه ضمن تقدیر و تشكر از وی برای انتصاب مدیران جوان در این فرمانداری بر لزوم بیشتر استفاده از ظرفیت های جوان بومی و محلی منطقه تاكید كرد.

در ادامه این دیدار، اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان عسلویه با حضور فرماندار، مدیركل فرهنگ و ارشاد استان بوشهر و جمعی دیگر از مدیران اداری منطقه انرژی پارس آغاز به كار كرد.

اله بداشتی در ادامه این سفر در دیدار با جوانان فعال شهرستان عسلویه، نخل تقی و روستاهای منطقه از مشكلات آنان از جمله مشكلات ثبت تشكل ها در منطقه، اشتغال جوانان بومی، كارآفرینی و دریافت خدمات رفاهی و ورزشی مطلع شد و در جهت رفع آنان با مدیران منطقه گفت و گو كرد.

در ادامه این دیدار كه با حضور دستیارجوان منطقه ویژه انرژی پارس و مشاور جوان فرماندار، نخبگان اجتماعی و فرهنگی شهرستان و روستاهای منطقه، اعضای شورای شهر و روستاهای مجاور برگزار شد، ستاد استقبال مردمی جوانان این شهرستان از رییس جمهور در سفر به بوشهر تشكیل و آغاز به كار كرد.

وی ضمن حضور در شورای اداری شهرستان عسلویه که مدیران و مسئولان شهرستان در آن حضور داشتند فعالیت ها و اهداف حوزه “دستیار جوان مناطق آزاد و ویژه اقتصادی” را ارائه کرد.

سعید اله بداشتی همچنین با مدیرعامل منطقه ویژه انرژی پارس و چند تن دیگر از مدیران سازمان دیدار و به تشریح فرصت های سرمایه گذاری، كارآفرینی و مسائل روز منطقه گفت و گو كرد.

Ilna.ir