ویژگی آیت الله یحیی انصاری شیرازی عشق و ارادت کم نظیرش به بنیانگزار جمهوری اسلامی بود
ویژگی آیت الله یحیی انصاری شیرازی عشق و ارادت کم نظیرش به بنیانگزار جمهوری اسلامی بود

خط امام : در پی در گذشت آیت الله حاج شیخ یحیی انصاری شیرازی ، حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای با صدور اطلاعیه ای در گذشت این فقیه مجاهد را تسلیت گفت ، در بخشی از این پیام آمده ، یکی از ویژگی های ممتاز او عشق و ارادت کم نظیرش به بنیانگزار […]

خط امام : در پی در گذشت آیت الله حاج شیخ یحیی انصاری شیرازی ، حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای با صدور اطلاعیه ای در گذشت این فقیه مجاهد را تسلیت گفت ، در بخشی از این پیام آمده ، یکی از ویژگی های ممتاز او عشق و ارادت کم نظیرش به بنیانگزار جمهوری اسلامی بود و تا آخرین لحظه حیات مادی به آن وفادار ماند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام متن پیام دبیر کل مجمع نیروهای خط امام به این شرح است …

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت عارف واصل و فقیه مجاهد و مدرس برجسته فلسفه وحکمت متعالیه آیت الله حاج شیخ یحیی انصاری شیرازی موجب تاسف و تاثر گردید.

آن مرحوم  بیشتر عمر خود را صرف کسب علم و تربیت شاگردان کرد و  به زیور پارسایی و زهد آراسته بود. یکی از ویژگی های ممتاز او عشق و ارادت کم نظیرش به بنیانگزار جمهوری اسلامی  بود که از روزهای نخست حضور در درس امام خمینی آغاز شد و در کوران مبارزه ادامه یافت و تا آخرین لحظه حیات مادی به آن وفادار ماند.

اینجانب این ضایعه را به حضرات مراجع و حوزه های علمیه و بیت شریف ایشان تسلیت گفته و علو درجاتش را از خداوند متعال مسالت دارم.

سید هادی خامنه ای