مرگ کودک سوری در لبنان به علت سرما
مرگ کودک سوری در لبنان به علت سرما

خط امام : اتحادیه مراکز خیریه لبنان تصویری را از یک پناهنده سوری منتشر کردند که جسد فرزند خود را که به علت سرما جان باخته است ، در دستانش حمل می كند به گزارش خط امام ، این پناهنده سوری “خیر البدوی” نام دارد و اهل شهر حمص در مرکز سوریه است؛ و جسد […]

خط امام : اتحادیه مراکز خیریه لبنان تصویری را از یک پناهنده سوری منتشر کردند که جسد فرزند خود را که به علت سرما جان باخته است ، در دستانش حمل می كند

به گزارش خط امام ، این پناهنده سوری “خیر البدوی” نام دارد و اهل شهر حمص در مرکز سوریه است؛ و جسد فرزند 5 ساله اش را به نام ماجد در کوفیه ای پیچیده است تا آن را در منطقه شبعا در جنوب لبنان دفن کند.
اتحادیه مراکز خیریه لبنان اعلام کرد: با احتساب ماجد ، تاکنون 3 نفر در منطقه شبعا به علت شدت سرما جان خود را از دست داده اند.
این اتحادیه در صفحه تویتر خود وضعیت پناهندگان سوری را وخیم توصیف کرد و افزود : برف و باران و تگرگ و مرگ از آسمان فرود می آیند و انسانیت نیز همزمان فرومی ریزد .
بسیاری از کاربران تویتر همدردی خود را با پدر ماجد و دیگر پناهندگان سوری اعلام کردند و خواستار رسیدگی به اوضاع آنها شدند .
کاربران از همه دولت و سازمان ها خواستند که به فریاد پناهندگان سوری برسند و امکانات لازم و مواد غذائی را برای آنها فراهم کنند تا مرگ دلخراش ماجد بار دیگر تکرار نشود.