خط امام : آزادی استان الانبار و بیرون کردن باندهای تروریستی از آن درواز مهمی برای آزادی دیگر مناطق عراق در سریع‌ترین زمان ممکن، بازگشت آوارگان و آغاز بازسازی مناطق آزاد شده از داعش است. نخست وزیر عراق آزادی استان «الانبار» را دروازه آزادی دیگر مناطق عراق از گروه تروریستی داعش دانست. به گزارش خط […]

خط امام : آزادی استان الانبار و بیرون کردن باندهای تروریستی از آن درواز مهمی برای آزادی دیگر مناطق عراق در سریع‌ترین زمان ممکن، بازگشت آوارگان و آغاز بازسازی مناطق آزاد شده از داعش است.

نخست وزیر عراق آزادی استان «الانبار» را دروازه آزادی دیگر مناطق عراق از گروه تروریستی داعش دانست.

به گزارش خط امام به نقل از خبرگزاری الشرق الاوسط، «حیدر العبادی» نخست وزیر عراق در دیدار با هیاتی از استان الانبار از جمله «شیخ احمد ابو ریشه»، رئیس شورای استان و شماری از اعضای این شورا و نیز رئیس دیوان اوقاف سنی در این استان درباره آخرین تحولات امنیتی در الانبار و بازسازی مناطق آزاد شده از داعش رایزنی کرد.

العبادی در این دیدار گفت که آزادی استان الانبار و بیرون کردن باندهای تروریستی از آن درواز مهمی برای آزادی دیگر مناطق عراق در سریع‌ترین زمان ممکن، بازگشت آوارگان و آغاز بازسازی مناطق آزاد شده از داعش است.

وی بر اهمیت همکاری همه در الانبار برای آزادی کامل این استان از داعش تاکید کرد.

نخست وزیر عراق تصریح کرد که آزادی مناطق اشغال شده در الانبار و دیگر استان‌های عراقی از داعش نیازمند همکاری اهالی این مناطق و نیروهای امنیتی است.