خط امام ، خبرگزاری ملی لبنان افزود که « طه سمیر حیال» و « بلال محمد مرعیان» معروف به « ابراهیم» از ساکنان منطقه المنکوبین شهر طرابلس دو انتحاری عامل این انفجار ترریستی بوده اند. براساس این گزارش در انفجار تروریستی انتحاری شامگاه شنبه در منطقه جبل محسن شهر طرابلس که ساکنان آن به حمایت […]

خط امام ، خبرگزاری ملی لبنان افزود که « طه سمیر حیال» و « بلال محمد مرعیان» معروف به « ابراهیم» از ساکنان منطقه المنکوبین شهر طرابلس دو انتحاری عامل این انفجار ترریستی بوده اند.

براساس این گزارش در انفجار تروریستی انتحاری شامگاه شنبه در منطقه جبل محسن شهر طرابلس که ساکنان آن به حمایت از نظام سوریه معروف است، براساس آمار اولیه 9 تن کشته و 36 تن زخمی شده اند.

به گزارش خبرگزاری لبنان، ابتدا انتحاری اول خود را منفجر می کند و بعداز جمع شدن مردم در محل، انتحاری دوم مبادرت به انفجار خود می کند.

حزب عربی دموکراتیک اعلام کرد که گروه تروریستی تکفیری داعش این حمله تروریستی انتحاری را انجام داده است.

ناظران هدف این اقدام تروریستی را ایجاد تنش طایفه ای و از سرگیری درگیری ها در شهر طرابلس لبنان و ضربه زدن به گفت وگوی میان حزب الله و حزب جریان المستقبل اعلام کرده اند.

مقامات رسمی و حزبی لبنان این انفجار تروریستی انتحاری را بشدت محکوم کرده اند.

«رمزی نهرا»استاندار طرابلس بدستور « نهاد المشنوق» وزیر کشور لبنان در منطقه جبل محسن تا ساعت 7 صبح فردا مقررات منع آمد و شد وضع کرده است.

irna.ir