‘بنیامین نتانیاهو’، در تظاهرات ضد تروریستی!!
‘بنیامین نتانیاهو’، در تظاهرات ضد تروریستی!!

خط امام : سران چندین کشور و همچنین بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس هدایت کننده اصلی تروریسم دولتی این رژیم علیه فلسطینیان و قتل عام هزاران زن و کودک فلسطینی در حملات هوایی و تجاوزهای نظامی به لبنان و غزه برای حضور در راهپیمایی مردمی و ضدتروریستی پاریس به این شهر رفتند. در […]

خط امام : سران چندین کشور و همچنین بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس هدایت کننده اصلی تروریسم دولتی این رژیم علیه فلسطینیان و قتل عام هزاران زن و کودک فلسطینی در حملات هوایی و تجاوزهای نظامی به لبنان و غزه برای حضور در راهپیمایی مردمی و ضدتروریستی پاریس به این شهر رفتند. در این تظاهرات که دیروز (یکشنبه) در پایتخت فرانسه و شهرهای دیگر این کشور برگزار شد، تظاهرکنندگان هر اقدام تروریستی از جمله حمله سه شهروند فرانسوی عضو گروه تروریستی تکفیری داعش به دفتر نشریه شارلی ابدو را که به قربانی شدن چندین نفر منجر شد، محکوم کردند.

در این تظاهرات سران برخی کشورها که حامی تروریسم تکفیری از جمله داعش و جبهه النصره و استخدام مزدوران خارجی و تسلیح آنان برای جنگ با دولت سوریه هستند که این روند همچنان ادامه دارد، نیز شتابان در فرانسه حضور یافتند.

[metaslider id=11129]

 

فرنسه

در چارچوب حمایت کشورهای غربی عربی از تروریسم و به بهانه کمک به گروه های ضدسوری، چندین گروه وابسته به القاعده همچنان از پشتیبانی های تسلیحاتی، اطلاعاتی و مالی بویژه آمریکا، انگلیس و فرانسه و چند کشور عربی منطقه برخوردارند و از سوی دیگر، بنا به اعلام احزاب مختلف در ترکیه حضور گسترده اعضای گروه های تروریستی در مرزهای این کشور با سوریه ادامه دارد.

اکنون گروه داعش با هزاران نیرو از 67 کشور که حدود پنج هزار نفر آنان اروپایی بویژه انگلیسی و فرانسوی هستند، فعالیت های خود را به خارج از خاورمیانه و مانند واقعه اخیر به پاریس کشانده است و با تکیه بر تروریست های بازگشته به کشورهای غربی، تهدید کرده که روزهای ناآرامی را برای اروپایی ها تدارک دیده است.

سران و مقامات حاضر در راهپیمایی ضد تروریستی پاریس در حالی خود را به فرانسه رسانده بودند که برخی از آنان از حدود سه سال پیش با حمایت های آشکار و پنهان خود چندین گروه تروریستی از جمله داعش و النصره را سامان دادند و پس از سوریه هم عراق را گرفتار کردند.

همچنین در تظاهرات ضد تروریستی پاریس نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم شرکت کرد در حالیکه بارها توسط عوامل این رژیم رسما اعلام شده برای از بین بردن فلسطینیان و مخالفان اشغالگری در خارج هر اقدام ممکن را انجام می دهد و ترور چندی پیش یک مقام فلسطینی در یکی از هتل های امارات از جمله تروریسم دولتی تل آویو است و اعضای تیم ترور رژیم صهیونیستی با گذرنامه های جعلی و مسلحانه در این کشور حاشیه خلیج فارس شخصیت فلسطینی را ترور کردند و بلافاصله خاک امارات را ترک کردند.

افزون بر این موارد، کشتار چند هزار فلسطینی از جمله صدها زن، کودک و نوزاد در حملات هوایی این رژیم به غزه از دیگر مصادیق تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی است.

بنا به اعتراف روزنامه صهیونیستی «تایمز آو اسراییل» غیرقابل انکار بودن این حقایق سبب شد، فرانسوی ها با وجود تمامی حمایت های خود از رژیم اشغالگر قدس علیه فلسطینیان با اکراه حاضر به قبول شرکت نتانیاهو در راهپیمایی پاریس شوند.

نشریه صهیونیستی «تایمز آو اسرائیل» در این زمینه نوشت: اولاند تمایلی به حضور نتانیاهو در راهپیمایی روز یکشنبه پاریس نداشت زیرا معتقد بود که حضور وی در این مراسم می تواند تفرقه آمیز باشد.

به نوشته این روزنامه، ‘بنیامین نتانیاهو’، نخست، روزشنبه اعلام کرده بود که به دلیل نگرانی های امنیتی در این تظاهرات شرکت نخواهد کرد.

بنابر گزارش کانال دو تلویزیون رژیم صهیونیستی، پس از آن که «آویگدور لیبرمن» و «نفتالی بنت» وزیر خارجه و اقتصاد این رژیم اعلام کردند که در راهپیمایی پاریس شرکت می کنند، نتانیاهو موضع خود را تغییر داد و اعلام کرد که در این مراسم شرکت می کند.

این شبکه تلویزیونی گزارش داد، هنگامی که دفتر نتانیاهو به مقام های کاخ الیزه خبر داد که وی در این راهپیمایی شرکت می کند، پاریس با تاکید بر این که از محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین نیز برای حضور در این مراسم دعوت شده است، به آن پاسخ داد.

سران و مقامات چندین کشور بویژه آمریکا و اروپایی در حالی فقط چند روز پس از واقعه تروریستی پاریس در تظاهرات ضدتروریستی مردم این شهر شرکت کردند که تروریست های ضدسوری مورد حمایت آنان با حملات انتحاری و غیرانتحاری مردم سوریه را قتل عام می کنند، در عراق گروه های مختلف قومی و قبیله ای و همچنین در لیبی مردم قربانی حملات تروریستی می شوند، ولی این وقایع هر روزه هیچگاه از نگاه این سران و مقامات مهم نیست تا دستور دهند حمایت های گسترده دولت هایشان از این گروههای تروریستی قطع شود.

هادی مولوی نیا