بازگشت سید سراج الدین میردامادی به زندان
بازگشت سید سراج الدین میردامادی به زندان

خط امام : سید سراج الدین میردامادی عضو برجسته مجمع نیرو های خط امام در هفته گذشته با تودیع وثیقه به مرخصی آمده بود امروز با پایان مهلت مرخصی به زندان بازگشت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، سید سراج الدین میردامادی طی مرخصی با همسر و فرزند خود نیز که به تازگی […]

خط امام : سید سراج الدین میردامادی عضو برجسته مجمع نیرو های خط امام در هفته گذشته با تودیع وثیقه به مرخصی آمده بود امروز با پایان مهلت مرخصی به زندان بازگشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، سید سراج الدین میردامادی طی مرخصی با همسر و فرزند خود نیز که به تازگی از فرانسه به ایران آمده‌اند دیدار کرد.

چندی پیش گیتی پورفاضل در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به پرونده سراج‌الدین میردامادی عنوان کرده بود ، حکم پرونده میردامادی از ۶ سال به سه سال حبس تعزیری تقلیل پیدا کرده است ، وی یادآور شد: البته علاوه بر این موکلم برای ۲سال نیز ممنوع‌الخروج شده است.

سراج الدین میردامادی اواخر اردیبهشت ماه امسال تنها به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام بازداشت شده بود که پس از تشکیل جلسه اول دادگاه٬ اتهام اجتماع و تبانی ضد امنیت داخلی کشور نیز به اتهامات وی اضافه شد و میردامادی از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی جمعا به ۶ سال حبس محکوم شد.

وکیل مدافع میردامادی با اشاره به کاهش حکم وی افزوده بود : دادگاه اعلام کرد به دلیل اینکه موکلم سابقه کیفری نداشته و دادگاه تجدیدنظر اتهامات فعالیت تبلیغی علیه نظام و اجتماع و تبانی ضد امنیت داخلی کشور را یکی تشخیص داده حکم وی از ۶ سال به ۳ سال تقلیل پیدا کرده است.