موساد شهردار آنکارا را به ترور تهدید کرد
موساد شهردار آنکارا را به ترور تهدید کرد

خط امام : «ملیح گوکچک» روز جمعه در گفت و گو با شبکه خبری ‘بیاض’ ترکیه افزود: ملت ترکیه بداند هرگونه آسیبی که به من وارد شود موساد مسئول آن است. به گزارش خط امام ایرنا به نقل از رسانه های خبری نوشت ، شهردار آنکار عنوان كرده : مهم نیست چه کسی و چگونه […]

خط امام : «ملیح گوکچک» روز جمعه در گفت و گو با شبکه خبری ‘بیاض’ ترکیه افزود: ملت ترکیه بداند هرگونه آسیبی که به من وارد شود موساد مسئول آن است.
به گزارش خط امام ایرنا به نقل از رسانه های خبری نوشت ، شهردار آنکار عنوان كرده : مهم نیست چه کسی و چگونه عملیات علیه من انجام دهد، مهم آن است که طراح آن موساد است.
وی افزود: شاید سازمان یادشده از طریق برخی مزدورانش طرح خود را علیه من اجرا کند اما شما بدانید که ملیح گوکچک توسط موساد کشته شده است.
گوکچک شهردار کلان شهر آنکارا و از مسوولان بلندپایه حزب حاکم ‘عدالت و توسعه’ ترکیه به تازگی گفته بود: در پشت پرده حملات پاریس، موساد قرار دارد.
وی با بیان اینکه مجلس و سنای فرانسه طرح شناسایی فلسطین را تصویب کرده بودند و دولت فرانسه نیز از شناسایی فلسطین حمایت می کرد، گفت: اسرائیل از این مساله ناخرسند بود.
شهردار آنکار ادامه داد: ‘اسرائیل نمی خواهد وضعیت فرانسه (در تصویب شناسایی فلسطین) در دیگر کشورهای اروپایی نیز تکرار شود.’
از سوی دیگر ‘رجب طیب اردوغان’ رییس جمهوری ترکیه نیز در پی حضور بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تظاهرات ضدتروریسم در پاریس گفته بود: نتانیاهو با چه جرات و رویی در این تظاهرات شرکت می کند؟
از سوی دیگر احمد داود اوغلو نخست وزیر ترکیه نیز در پاسخ به پرسشی درباره حضور ‘بنیامین نتانیاهو’ در راهپیمایی پاریس گفت: نتانیاهو در پاریس منزوی بود؛ تروریست ها در پاریس جرم ضدبشری مرتکب شدند؛ نتانیاهو نیز به عنوان رییس دولتی که کودکان را در غزه به قتل رسانده و در هر فرصتی فلسطینیان را به قتل می رساند، مرتکب جرم ضدبشری شده است.