انهدام 3 خودروی زرهی اسرائیل در جولان
انهدام 3 خودروی زرهی اسرائیل در جولان

خط امام : منابع خبری از انهدام سه خودروی زرهی صهیونیست‌ها در جولان اشغالی خبر دادند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، شبکه العالم با اعلام این خبر، گزارش داد، سرنشینان این خودروهای زرهی صهیونیست‌ها نیز به هلاکت رسیدند. رژیم صهیونیستی در مناطق شمالی نزدیک مرز لبنان به نیروهای خود آماده‌باش کامل داده […]

خط امام : منابع خبری از انهدام سه خودروی زرهی صهیونیست‌ها در جولان اشغالی خبر دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، شبکه العالم با اعلام این خبر، گزارش داد، سرنشینان این خودروهای زرهی صهیونیست‌ها نیز به هلاکت رسیدند.

رژیم صهیونیستی در مناطق شمالی نزدیک مرز لبنان به نیروهای خود آماده‌باش کامل داده است.

رسانه های رژیم صهیونیستی اذعان کرده‌اند که شهرک‌نشینان در مناطق شمالی اراضی اشغالی نزدیک مرز لبنان، دچار ترس و وحشت شده‌اند.

رژیم صهیونیستی همچنین پروازهای شناسایی خود را در مزارع شبعا و ارتفاعات جولان افزایش داده است. منابع خبری از تحرکات غیرعادی صهیونیست‌ها در نزدیکی مرزهای لبنان خبر داده‌اند. نیروهای ارتش لبنان هم در طول مرز این کشور با فلسطین اشغالی به حالت آماده باش درآمدند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، منابع صهیونیستی همچنین از اعلام حالت آماده‌باش در سفارتخانه‌های این رژیم در خارج به خاطر ترس از حملات احتمالی حزب‌الله خبر داده‌اند.

حزب‌الله لبنان اعلام کرد، چند عضو این گروه در حمله اسرائیل به بخش سوری بلندی‌های جولان شهید شدند. حزب‌الله لبنان اعلام کرده که این اقدام رژیم صهیونیستی همانند بازی با آتش و گذشتن از همه مرزها است.

بر اساس گزارش منابع خبری در همین درگیری ها پسر شهید عماد مغنیه (جهاد مغنیه) به همراه چند نیروی دیگر حزب‌الله به شهادت رسیده‌اند.