مشفق کاشانی شاعر پیشکسوت در گذشت
مشفق کاشانی شاعر پیشکسوت در گذشت

خط امام : عصر یک شنبه ۲۸ دی ماه در انجمن شاعران ایران و در مراسمی که به مناسبت تولد سهیل محمودی تدارک دیده شدوه بود در هنگام سخنرانی سکته قلبی کرد و درگذشت. مهدی مشفق کاشانی شاعر پیشکسوت امشب ۲۸ دی ماه در مراسم تولد سهیل محمودی درگذشت. به گزارش ايلنا ، عصر يكشنبه […]

خط امام : عصر یک شنبه ۲۸ دی ماه در انجمن شاعران ایران و در مراسمی که به مناسبت تولد سهیل محمودی تدارک دیده شدوه بود در هنگام سخنرانی سکته قلبی کرد و درگذشت.

مهدی مشفق کاشانی شاعر پیشکسوت امشب ۲۸ دی ماه در مراسم تولد سهیل محمودی درگذشت.

به گزارش ايلنا ، عصر يكشنبه در انجمن شاعران ایرانی و در مراسمی که به مناسبت تولد سهیل محمودی تدارک دیده شدوه بود در هنگام سخنرانی سکته قلبی کرد و درگذشت.

در این مراسم چهره‌های همچون سیدمحمد خاتمی، محمود دعایی، اسرافیل شیرچی، صادق خرازی، ساعد باقری، فاطمه راکعی، افشین علاء حضور داشتند. احمد مسجدجامعی هم نیز که در راه آمدن به مراسم بود، با شنیدن خبر حادثه یک راست به بیمارستان رفت.

سیدمحمد خاتمی خطاب به خانواده این شاعر گفت: «همه مایتیم شده‌ایم و فقط شما نیستید که پدر از دست داده‌اید.»

عباس کی منش ملقب به مشفق کاشانی در سال ۱۳۰۴در شهر کاشان‌زاده شد. او تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در همین شهر و تحصیلات دانشگاهی را در دانشگاه تهران به پایان برد. از او ده‌ها مجموعه شعر چون «سرود زندگی»، «سراب آفتاب»، «آذرخش»، «آینه خیال» ‌و… منتشر شده است.