اوباما با نتانیاهو در واشنگتن دیدار نخواهد کرد
اوباما با نتانیاهو در واشنگتن دیدار نخواهد کرد

خط امام : باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا در جریان سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به واشنگتن در سوم مارس آینده ( 12 اسفند ماه) با وی دیدار نخواهد کرد. به گزارش خط امام ايرنا به نقل از لوفیگارو خبر داد، سخنگوی شورای امنیت آمریکا اعلام کرد که قرار بود نتانیاهو در جریان […]

خط امام : باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا در جریان سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به واشنگتن در سوم مارس آینده ( 12 اسفند ماه) با وی دیدار نخواهد کرد.

به گزارش خط امام ايرنا به نقل از لوفیگارو خبر داد، سخنگوی شورای امنیت آمریکا اعلام کرد که قرار بود نتانیاهو در جریان سفر آتی خود به واشنگتن در باره ایران با مقامات آمریکایی گفت وگو کند.

‘برنادت میهن’ گفت: بر اساس اصول و یک اقدامی که از مدت ها پیش تاکنون در آمریکا صورت می گیرد، نامزدهای انتخاباتی نمی توانند در زمان تبلیغات انتخاباتی دیدارهایی داشته باشند، ‘بر همین اساس، جان کری وزیر امورخارجه آمریکا نیز با نخست وزیر اسرائیل دیدار نخواهد داشت.’

لوفیگارو در بخش دیگری نوشت: نتانیاهو در جریان سفر خود به واشنگتن سوم مارس آینده ( 12 اسفند)، در کنگره که نمایندگانش بر خلاف نظر اوباما تهدید کرده اند به تحریم های جدید علیه ایران رای می دهند، سخنرانی خواهد کرد.

لوفیگارو افزود: این تهدید کنگره در حالی صورت می گیرد که ایران سرگرم گفت وگو با کشورهای قدرتمند درباره برنامه هسته ای این کشور است.