کنگره سراسری مجمع نیروهای خط امام(ره) برگزار شد/ اعلام اسامی شورای مرکزی
کنگره سراسری مجمع نیروهای خط امام(ره) برگزار شد/ اعلام اسامی شورای مرکزی

خط امام : کنگره سراسری مجمع نیروهای خط امام(ره) با حضور دبیر کل و اعضای شورای مرکزی، دبیران استان ها و اعضای سازمان جوانان استانهای مختلف برگزار شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني خط امام ، حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه ای دبیر کل مجمع نیروهای خط امام(ره) در ابتدای مراسم در سخنانی با اشاره […]

خط امام : کنگره سراسری مجمع نیروهای خط امام(ره) با حضور دبیر کل و اعضای شورای مرکزی، دبیران استان ها و اعضای سازمان جوانان استانهای مختلف برگزار شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني خط امام ، حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه ای دبیر کل مجمع نیروهای خط امام(ره) در ابتدای مراسم در سخنانی با اشاره به اینکه طبق اساسنامه کنگره باید سالی یک بار برگزار میشد گفت ، به دلیل اینکه در سالهای گذشته برگزاری اجتماعات و کارهای تشکیلاتی با مشکلات جدی روبرو بود ، این امر صورت نگرفت.

دبیر کل مجمع نیروهای خط امام(ره)در ادامه افزود، مجمع نیروهای خط امام تاکید اساسی بر کارهای فکری و فرهنگی با تکیه بر تشکیلاتی منظم ، منسجم و هماهنگ در سراسر کشور دارد.

ايشان اظهار داشت ما یقین داریم این تفکر در میان قشرهای مختلف جامعه طرفداران بسیاری دارد، چرا که انقلاب اسلامی در این کشور ريشه هاي اساسی دارد و مجمع نیروهای خط امام مهم ترین پایه اش انقلاب اسلامی است. البته این به این معنا نیست که ما خودمان را نماینده منحصر به فرد این تفکر بدانیم، همه کسانی که انقلاب اسلامی و قانون اساسی و خط واقعی امام را قبول دارند، ولو نام های دیگری داشته باشند، آنها هم خط امامی و انقلابی هستند.

مجمع نیرو های خط امام

دبیر کل مجمع نیرو های خط امام  در ادامه افزود ، نیروهای مجمع از میان نیروهای خوب و موجه و معتقد به خط امام بدون شتابزدگی انتخاب شدند و ما خدا را شاکریم که نمایندگان استانی این مجمع همگی افرادی شایسته و خوب و معتقد و هماهنگ با اعتقادات اولیه موسسین مجمع هستند.

ما معتقدیم اصلاحات باید در جامعه دائمی باشد، اصلاحات تمام شدنی نیست ، هیچ زمانی نباید فکر کنیم اصلاحات آمد و کارها تمام شد و همه چیز درست شد.

ما به عنوان یک پروسه به اصلاحات نگاه می کنیم، یعنی اینکه نتیجه کار امروز را 50 سال دیگر می بینیم.

قبل از انقلاب هم همین طور بود، جلساتی و سخنرانی هایی که شهید بهشتی و شهید مطهری برگزار می کردند، نتایجش بعد از انقلاب مشخص شد. اکثر خدمتگزاران به انقلاب تربیت شدگان جلسات شهید بهشتی و شهید مطهری بودند.

امروز هم ما باید بذری بیفشانیم که چندین سال بعد بهره برداری شود.به آینده امیدوار باشیم و فکر نکنیم کار ما دیده نمی شود.
ما باید بتوانیم جامعه را با حقوق اساسی خود آشنا کنیم ، نخبگان ما هم به آموزش احتیاج دارند، خیلی از نخبگان و بزرگان یا از این مسائل بی خبرند و یا به ضرورت آن ایمان ندارند.

یکی از آسیب هایی که در مجموعه سطح کشور داریم تمامیت خواهی ها و قدرت طلبی هاست، که باید با آموزش به حداقل برسانیم، اگر این مشکلات حل شود اختلافات و مشکلات و نابسامانی ها از بین می رود.

امیداریم زمانی فرا برسد که همه احزاب در مجموعه اصلاح طلبان احساس کنند که هدف ها و خواسته هایشان تفاوتی با هم ندارد که در آن روز ما به نتایج چشمگیری در همه زمینه ها خواهیم رسید، که یکی از آنها انتخابات است.

انتخابات فرصت چشمگیری است.که باید از آن استفاده کنیم و البته انتخابات آتی از نظر اهمیت استثنایی است.

امیدواریم دوستانی که در سایه احزاب به این امر می پردازند بهترین روش را برای حفظ انسجام بکار گیرند و دچار اشتباهات نشویم که زحمات هدر نرود و بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

در ادامه اعضا مجمع و دبیران استانی به ارائه گزارش عملکرد و هم چنین برنامه آینده پرداختند.

در پایان این کنگره انتخابات اعضای شورای مرکزی در حضور نماینده وزارت کشور برگزار شد و اعضای اصلی(15 نفر) و علی البدل شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام به شرح زیر انتخاب شدند:

1- حجة الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه ای

2- حجة الاسلام والمسلمین هادی غفاری

3- آقای خلیل قویدل

4- آقای حمید قزوینی

5- آقای علی محمد غریبانی

6- خانم زهرا صفیاری

7- آقای اسحق راستی

8- آقای مظفر علیزاده

9- آقای قاسم مهرزاد صدقیانی

10- آقای سعید اله بداشتی

11- آقای مجید محمدی

12- آقای سید عبدالرزاق موسوی

13- آقای آرمان متین

14- آقای جامعی

15- حجة الاسلام والمسلمین امیر جهانی

16- آقای رستمانی

17- آقای داور نظری

18- آقای شهاب الدین نظری

19- آقای مهرداد گرمسیری

20- حجة الاسلام والمسلمین رحمانی خلیلی