خط امام : یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال 94 از تشکیل کارگروه ویژه بررسی پیشنهادات نمایندگان و کمیسیون‌ها در مورد هدفمندی یارانه‌ها خبر داد. به گزارش خط امام ، اسماعیل جلیلی با اشاره به بررسی بخش‌های درآمدی لایحه بودجه 94 در کمیسیون تلفیق خاطرنشان کرد: در جلسه امروز مقرر شد کارگروهی […]

خط امام : یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال 94 از تشکیل کارگروه ویژه بررسی پیشنهادات نمایندگان و کمیسیون‌ها در مورد هدفمندی یارانه‌ها خبر داد.

به گزارش خط امام ، اسماعیل جلیلی با اشاره به بررسی بخش‌های درآمدی لایحه بودجه 94 در کمیسیون تلفیق خاطرنشان کرد: در جلسه امروز مقرر شد کارگروهی با ترکیب کمیسیون‌های مختلف حاضر در کمیسیون تلفیق برای دریافت و جمع‌بندی پیشنهادات کمیسیون‌ها و نمایندگان در مورد هدفمندی تشکیل شود.

وی افزود: این کارگروه نتیجه نهایی را به کمیسیون تلفیق ارائه می‌کند تا این کمیسیون در بررسی تبصره 21 لایحه بودجه که مربوط به هدفمندی است با جامعیت و دقت نظر لازم تصمیم گیری کند.
به گفته این عضو کمیسیون تلفیق نتیجه جمع‌بندی کارگروه بررسی پیشنهادات مربوط به هدفمندی در نهایت به کمیسیون تلفیق ارائه خواهد شد.

isna.ir