جوانان به ثمر رسیدن آرمان فلسطین را می بینند
جوانان به ثمر رسیدن آرمان فلسطین را می بینند

خط امام : رهبر انقلاب در دیدار احمد جبرئیل دبیرکل «جبهه مردمی برای آزادی فلسطین» (فرماندهی کل)، مساله فلسطین را در راس مسایل دنیای اسلام خواندند و تاکید کردند: جمهوری اسلامی ایران تا روز به ثمر رسیدن آرمان فلسطین، مصمم می ایستد و آن روز را جوانان قطعا خواهند دید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی […]

خط امام : رهبر انقلاب در دیدار احمد جبرئیل دبیرکل «جبهه مردمی برای آزادی فلسطین» (فرماندهی کل)، مساله فلسطین را در راس مسایل دنیای اسلام خواندند و تاکید کردند: جمهوری اسلامی ایران تا روز به ثمر رسیدن آرمان فلسطین، مصمم می ایستد و آن روز را جوانان قطعا خواهند دید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط  امام ، حضرت آیت الله خامنه ای با تجلیل از خدمات و تلاش های احمد جبرئیل در مسیر تحقق آرمان فلسطین، گفتند: امروز یقینا یکی از پایه ها و ارکان قضیه فلسطین شما هستید و امیدواریم که با حفظ همین روحیه، مقاومت را تا پیروزی نهایی ادامه دهید.

در این دیدار، احمد جبرئیل نیز با اظهار خرسندی از ملاقات با رهبر معظم انقلاب، گفت: انقلاب اسلامی، ایران را به یک کشور موثر در صحنه بین الملل تبدیل کرد و پیشرفت های کنونی جمهوری اسلامی در سایه حکمت و درایت جنابعالی است.

وی همچنین از مواضع اصولی و ثابت جمهوری اسلامی در زمینه احقاق حقوق ملت فلسطین تشکر کرد.

irna.ir