صهیونیست ها جولان را هدف آتش توپخانه قرار دادند
صهیونیست ها جولان را هدف آتش توپخانه قرار دادند

خط امام : ارتش رژیم صهیونیستی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که ارتش این رژیم بامداد روز چهارشنبه مواضع سوریه در ‘بلندیهای جولان’ را هدف قرار داده است . خبرگزاریهای ‘قطر’ و ‘فرانسه’، رژیم صهیونیستی ادعا کرده که این حملات در پاسخ به اصابت دو موشک از خاک سوریه به منطقه اشغالی جولان صورت […]

خط امام : ارتش رژیم صهیونیستی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که ارتش این رژیم بامداد روز چهارشنبه مواضع سوریه در ‘بلندیهای جولان’ را هدف قرار داده است .

خبرگزاریهای ‘قطر’ و ‘فرانسه’، رژیم صهیونیستی ادعا کرده که این حملات در پاسخ به اصابت دو موشک از خاک سوریه به منطقه اشغالی جولان صورت گرفته است .

رژیم صهیونیستی ادعا کرده که دیروز دو موشک از طرف خاک سوریه به جولان اشغالی اصابت کرده است .

بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی حاکی است که مواضع توپخانه سوری ها در ارتفاعات جولان هدف این حمله بوده است.

‘پیتر لرنر’ از سخنگوهای ارتش رژیم صهیونیستی، اقدام این رژیم را واکنش به حملات موشکی توصیف کرده است .

‘بنیامین نتانیاهو’ نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز پیش از حملات بامداد چهارشنبه پاسخ صهیونیست ها را به حمله موشکی ‘محکم و قوی’ خوانده بود.

اوضاع در جنوب لبنان و ارتفاعات جولان به شدت تنش آمیز شده و نقل و انتقالات صهیونیست ها در این مناطق افزایش یافته است.

ادعای رژیم صهیونیستی در مورد حمله عمدی از خاک سوریه به مناطق اشغالی در حالی است که برخی گروههای تروریستی در این منطقه در خاک سوریه فعال شده اند.

این در حالی است که ارتش متجاوز صهیونیستی هفته گذشته در یک اقدام تجاوزکارانه و نقض آشکار قوانین بین المللی، یک خودرو نظامی حزب الله لبنان را در خاک سوریه هدف قرار داده و شش سرنشین این خودرو را به شهادت رساند.

خاورم**1533**