پاسخ سريع و قاطع فرزندان امام خمینی حقانیت مقاومت و زوال اشغالگران را به رخ کشید
پاسخ سريع و قاطع فرزندان امام خمینی حقانیت مقاومت و زوال اشغالگران را به رخ کشید

خط امام : حزب الله لبنان با انجام عملیاتی که پیشتر وعده آن را در پی تجاوز و حمله رژیم صهیونیستی به کاروان این حزب و مستشاران نظامی در قنیطره سوریه داده بود، صهیونیستها را درمانده و مستاصل کرد ، در پی این عملیات مجمع نیرو های خط امام با صدور بیانیه ای پاسخ سریع […]

خط امام : حزب الله لبنان با انجام عملیاتی که پیشتر وعده آن را در پی تجاوز و حمله رژیم صهیونیستی به کاروان این حزب و مستشاران نظامی در قنیطره سوریه داده بود، صهیونیستها را درمانده و مستاصل کرد ، در پی این عملیات مجمع نیرو های خط امام با صدور بیانیه ای پاسخ سریع ، قاطع و امیدآفرین فرزندان امام خمینی به متجاوزان صهیونیستی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام متن کامل بیانیه به این شرح است …

از قنيطره تا شبعا ، حزب الله لبنان و فلسفه مقاومت بار ديگر پيروز شد.

نور اميد و شادي كه از پاسخ سريع و قاطع فرزندان امام خمینی بر جان و قلب گروه هاي مختلف لبناني و فلسطيني و مردم رنج كشيده منطقه تابید ، حقانیت مقاومت  و زوال اشغالگران صهیونیست را یکبار دیگر به رخ کشید . اين پيروزي حاصل خون پاك شهدايي است كه صادقانه از خود گذشتند تا امنیت ملت های منطقه دربرابر تجاوزات صهیونیست ها و مزدوران تکفیری آنان دستخوش آسیب نگردد.

امروز كه ارتش و حزب الله  لبنان در حال پاسداري از مرزهاي لبنان در مقابله با متجاوزان تكفيري هستند ، حمله صهيونيست ها به رزمندگان مقاومت در بلندي هاي جولان ، همدستي رژيم اسرائيل با تروريست هاي چند مليتي را آشكارتر و برگ ديگري بر كتاب قطور رسوايي صهيونيست ها افزود.

بی تردید ماجراجويي هاي احمقانه ي  اسراییل  نمي تواند كمكي به شكست هاي پي در پي و موقعيت متزلزل اين رژيم اشغالگر نزد افكار عمومي نمايد و هر حركت آنان تنها به روند اضمحلال اسرائيل سرعت مي بخشد.

مجمع نيروهاي خط امام (ره) اين پيروزي با صلابت را به مردم لبنان ، دبیرکل محترم حزب الله و جوانان رشید مقاومت تبريك ميگويد و به روح بلند همه شهداي مقاومت لبنان و فلسطين  درود می فرستد و نصرت نهايي را از خداوند متعال برای آنان  مسالت مي كند

مجمع نیروهای خط امام