سخنگوی مجمع نیروهای خط امام / فساد هشت سال گذشته ساختاری بود و به یك نفر و دو نفر محدود نمی‌شود
سخنگوی مجمع نیروهای خط امام / فساد هشت سال گذشته ساختاری بود و به یك نفر و دو نفر محدود نمی‌شود

خط امام : عده‌ای می‌خواهند از مسئله آقای رحیمی احساس سواستفاده كرده و با دولت آقای روحانی و جریان‌های حامی دولت در آستانه انتخابات سال آتی برخورد كنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، سخنگوی مجمع نیروهای خط امام با بیان اینكه فساد در دولت قبل ساختاری بود، تاكید كرد: مسئله فساد در […]

خط امام : عده‌ای می‌خواهند از مسئله آقای رحیمی احساس سواستفاده كرده و با دولت آقای روحانی و جریان‌های حامی دولت در آستانه انتخابات سال آتی برخورد كنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، سخنگوی مجمع نیروهای خط امام با بیان اینكه فساد در دولت قبل ساختاری بود، تاكید كرد: مسئله فساد در هشت سال گذشته به یك نفر و دو نفر محدود نمی‌شود.

حمید قزوینی که با خبرنگار ایلنا گفت وگو کرد افزود ، در خصوص اعلام برائت اصولگرایان از دولت گذشته و اصلاح‌طلب خواندن محمدرضا رحیمی گفت: پرونده آقای رحیمی و افراد شبیه به آن آنقدر واضح و رسواست كه اصولگرایان نمی‌توانند از آن اعلام برائت بكنند.

وی با اشاره به سوابق رحیمی اظهار داشت: آقای رحیمی در دولت اصولگرای اول احمدی‌نژاد معاون حقوقی و پارلمانی ایشان بود. در دولت دوم اصولگرای احمدی نژاد ارتقا یافت و به معاونت اول رسید. قبل از آن در مجلس اصولگرای هفتم به ریاست دیوان محاسبات رسیده بود. در نامه‌اش نیز از فردی به نام جابر ابدالی سخن گفته كه به نمایندگان مجلس اصولگرای هشتم كمك كرده است و بنابراین اصولگرایان نمی‌توانند از اعلام برائت بجویند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینكه افكارعمومی و تاریخ در این باره قضاوت خواهد كرد، یادآور شد: اصولگرایان نمی‌توانند رحیمی و احمدی‌نژاد را كتمان كنند.

قزوینی با بیان اینكه به نظر می‌رسد عده‌ای با پرونده رحیمی به دنبال بستن پرونده‌های فساد در دولت‌های نهم و دهم هستند، تصریح كرد: آنها می‌خواهند بگویند همه فساد در هشت سال گذشته رحیمی بود كه آن هم محاكمه شد در حالی كه مسئله فساد در هشت سال گذشته به یك نفر و دو نفر محدود نمی‌شود و فساد ساختاری بود.

سخنگوی مجمع نیروهای خط امام با احساس خطر در خصوص برخورد با نیروهای حامی دولت ابراز داشت: از سویی احساس می‌شود كه عده‌ای می‌خواهند از مسئله آقای رحیمی احساس سواستفاده كرده و با دولت آقای روحانی و جریان‌های حامی دولت در آستانه انتخابات سال آتی برخورد كنند.