سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸

سخنگو مجمع نیروهای خط امام

سخنگوی مجمع نیروهای خط امام / فساد هشت سال گذشته ساختاری بود و به یک نفر و دو نفر محدود نمی‌شود

سخنگوی مجمع نیروهای خط امام / فساد هشت سال گذشته  ساختاری بود و به یک نفر و دو نفر محدود نمی‌شود

خط امام : عده‌ای می‌خواهند از مسئله آقای رحیمی احساس سواستفاده کرده و با دولت آقای روحانی و جریان‌های حامی دولت در آستانه انتخابات سال آتی برخورد کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، سخنگوی مجمع نیروهای خط امام با بیان اینکه فساد در دولت قبل ساختاری بود، تاکید کرد: مسئله فساد در هشت سال گذشته به یک نفر و دو نفر محدود نمی‌شود.

حمید قزوینی که با خبرنگار ایلنا گفت وگو کرد افزود ، در خصوص اعلام برائت اصولگرایان از دولت گذشته و اصلاح‌طلب خواندن محمدرضا رحیمی گفت: پرونده آقای رحیمی و افراد شبیه به آن آنقدر واضح و رسواست که اصولگرایان نمی‌توانند از آن اعلام برائت بکنند.

وی با اشاره به سوابق رحیمی اظهار داشت: آقای رحیمی در دولت اصولگرای اول احمدی‌نژاد معاون حقوقی و پارلمانی ایشان بود. در دولت دوم اصولگرای احمدی نژاد ارتقا یافت و به معاونت اول رسید. قبل از آن در مجلس اصولگرای هفتم به ریاست دیوان محاسبات رسیده بود. در نامه‌اش نیز از فردی به نام جابر ابدالی سخن گفته که به نمایندگان مجلس اصولگرای هشتم کمک کرده است و بنابراین اصولگرایان نمی‌توانند از اعلام برائت بجویند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه افکارعمومی و تاریخ در این باره قضاوت خواهد کرد، یادآور شد: اصولگرایان نمی‌توانند رحیمی و احمدی‌نژاد را کتمان کنند.

قزوینی با بیان اینکه به نظر می‌رسد عده‌ای با پرونده رحیمی به دنبال بستن پرونده‌های فساد در دولت‌های نهم و دهم هستند، تصریح کرد: آنها می‌خواهند بگویند همه فساد در هشت سال گذشته رحیمی بود که آن هم محاکمه شد در حالی که مسئله فساد در هشت سال گذشته به یک نفر و دو نفر محدود نمی‌شود و فساد ساختاری بود.

سخنگوی مجمع نیروهای خط امام با احساس خطر در خصوص برخورد با نیروهای حامی دولت ابراز داشت: از سویی احساس می‌شود که عده‌ای می‌خواهند از مسئله آقای رحیمی احساس سواستفاده کرده و با دولت آقای روحانی و جریان‌های حامی دولت در آستانه انتخابات سال آتی برخورد کنند.

نوشته شده توسط خط امام در جمعه, ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۳:۵۵ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.