یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

بیانیه جوانان خط امام خوزستان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب

تلاش می کنیم در راه امام(ره) جهت نیل به اهداف انقلاب عمل کنیم

تلاش می کنیم در راه امام(ره) جهت نیل به اهداف انقلاب عمل کنیم

خط امام : همزمان با ایام پیروز انقلاب و دهه فجر سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیرو های خط امام استان خوزستان بیانیه ای در این رابطه صادر کردند در بخشی از این بیانیه آمده است ضمن گرامیداشت ایام شکوهمند پیروزی انقلاب و پاسداشت خون های پاکی که در راه آزادی به زمین ریخته شد ، آغاز فعالیت سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام در استان خوزستان را همزمان با این ایام مبارک ، تقارنی سبز دانسته و پذیرای جوانان روشنفکر اصلاح طلب و آزادی خواه هستیم .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام متن بیانیه به این شرح  است…

بسم رب شهداء و صدیقین

میانه زمستان برای همه ایرانیان یاد آور ایامی است که خون های پاک جوانان این کشور برای آزادی و استقلال به ثمر نشست ؛ بهمن ماه در تاریخ ایران آغاز بهاریست که مهمترین شکوفه ی آن نفی سال ها استبداد داخلی و استعمار خارجی است. بهمن ماه یادآور انقلابیست که با رهبری آن عزیز سفر کرده و حضور همه مردم با عقیده های مختلف رقم خورد و همین مردم در گذر زمان و شرایط حساس در کنار امامشان ماندند و حماسه ها آفریدند و هنوز هم پای عهدی که با پیر خمین بستند ، هستند…

حضور حداکثری آحاد ملت در انتخابات های سال های ۸۸ و ۹۲ گواه این ادعاست ، که مردم با همه مشکلات و کاستی هایی که به واسته برخی سوء تدبیری ها به وجود آمده بود باز هم به پای صندق های رای که یکی از دستاوردهای این انقلاب است آمدند و نشان دادند که خواهان اصلاح امور هستند . مردمی که هیچگاه عقب ننشستند و همواره در عرصه حاضر بودند ؛ چه هشت سال در مقابله با هجوم خارجی و چه انحرافات و بی تدبیری های داخلی قاطعانه ایستادند و خون دادند.

همانگونه که نظام جمهوری اسلامی ایران با شعار استقلال و آزادی به پیروزی رسیده است انتظار می رود همواره در راستای اهداف اصیل آن بزرگمرد تاریخ گام برداشته شود و انقلاب با داعیه داری افراد به اصطلاح دلواپس و خودسر منحرف نشود.

ما نیز با امید به آینده  ، تلاش می کنیم تا در راه امام و کمک به دولت برخواسته از رای ملت جهت نیل به اهداف مقدس انقلاب عمل کنیم.

اینک در دومین سال فعالیت دولت تدبیر و امید ، انتظار می رود دولتمردان با پایبندی به شعارها و برنامه های اصلاح طلبانه به پیش رفته و قطعاً وظیفه خود می دانیم تا هر آنچه در توان داریم برای کمک به دولت در کنار نقد منصفانه و سازنده انجام دهیم.

ضمن گرامیداشت ایام شکوهمند پیروزی انقلاب و پاسداشت خون های پاکی که در راه آزادی به زمین ریخته شد ، آغاز فعالیت سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام در استان خوزستان را همزمان با این ایام مبارک ، تقارنی سبز دانسته و پذیرای جوانان روشنفکر اصلاح طلب و آزادی خواه هستیم.

شورای مرکزی سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام استان خوزستان

نوشته شده توسط خط امام در سه شنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۵ ب٫ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.