تلاش می کنیم در راه امام(ره) جهت نیل به اهداف انقلاب عمل کنیم
تلاش می کنیم در راه امام(ره) جهت نیل به اهداف انقلاب عمل کنیم

خط امام : همزمان با ایام پیروز انقلاب و دهه فجر سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیرو های خط امام استان خوزستان بیانیه ای در این رابطه صادر کردند در بخشی از این بیانیه آمده است ضمن گرامیداشت ایام شکوهمند پیروزی انقلاب و پاسداشت خون های پاکی که در راه آزادی به زمین ریخته شد […]

خط امام : همزمان با ایام پیروز انقلاب و دهه فجر سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیرو های خط امام استان خوزستان بیانیه ای در این رابطه صادر کردند در بخشی از این بیانیه آمده است ضمن گرامیداشت ایام شکوهمند پیروزی انقلاب و پاسداشت خون های پاکی که در راه آزادی به زمین ریخته شد ، آغاز فعالیت سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام در استان خوزستان را همزمان با این ایام مبارک ، تقارنی سبز دانسته و پذیرای جوانان روشنفکر اصلاح طلب و آزادی خواه هستیم .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام متن بیانیه به این شرح  است…

بسم رب شهداء و صدیقین

میانه زمستان برای همه ایرانیان یاد آور ایامی است که خون های پاک جوانان این کشور برای آزادی و استقلال به ثمر نشست ؛ بهمن ماه در تاریخ ایران آغاز بهاریست که مهمترین شکوفه ی آن نفی سال ها استبداد داخلی و استعمار خارجی است. بهمن ماه یادآور انقلابیست که با رهبری آن عزیز سفر کرده و حضور همه مردم با عقیده های مختلف رقم خورد و همین مردم در گذر زمان و شرایط حساس در کنار امامشان ماندند و حماسه ها آفریدند و هنوز هم پای عهدی که با پیر خمین بستند ، هستند…

حضور حداکثری آحاد ملت در انتخابات های سال های 88 و 92 گواه این ادعاست ، که مردم با همه مشکلات و کاستی هایی که به واسته برخی سوء تدبیری ها به وجود آمده بود باز هم به پای صندق های رای که یکی از دستاوردهای این انقلاب است آمدند و نشان دادند که خواهان اصلاح امور هستند . مردمی که هیچگاه عقب ننشستند و همواره در عرصه حاضر بودند ؛ چه هشت سال در مقابله با هجوم خارجی و چه انحرافات و بی تدبیری های داخلی قاطعانه ایستادند و خون دادند.

همانگونه که نظام جمهوری اسلامی ایران با شعار استقلال و آزادی به پیروزی رسیده است انتظار می رود همواره در راستای اهداف اصیل آن بزرگمرد تاریخ گام برداشته شود و انقلاب با داعیه داری افراد به اصطلاح دلواپس و خودسر منحرف نشود.

ما نیز با امید به آینده  ، تلاش می کنیم تا در راه امام و کمک به دولت برخواسته از رای ملت جهت نیل به اهداف مقدس انقلاب عمل کنیم.

اینک در دومین سال فعالیت دولت تدبیر و امید ، انتظار می رود دولتمردان با پایبندی به شعارها و برنامه های اصلاح طلبانه به پیش رفته و قطعاً وظیفه خود می دانیم تا هر آنچه در توان داریم برای کمک به دولت در کنار نقد منصفانه و سازنده انجام دهیم.

ضمن گرامیداشت ایام شکوهمند پیروزی انقلاب و پاسداشت خون های پاکی که در راه آزادی به زمین ریخته شد ، آغاز فعالیت سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام در استان خوزستان را همزمان با این ایام مبارک ، تقارنی سبز دانسته و پذیرای جوانان روشنفکر اصلاح طلب و آزادی خواه هستیم.

شورای مرکزی سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام استان خوزستان