22 بهمن جشن ملی است فارغ از هر جناح بندی سیاسی
22 بهمن جشن ملی است فارغ از هر جناح بندی سیاسی

خط امام : جوانان خط امام خراسان رضوی با صدور بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، 22 بهمن ماه را جشن ملی دانسته و از آن به عنوان یادگار بی بدیل امام (ره) یاد کرده و ضمن دعوت به حضور پرشور همه مردم در راهپیمایی 22 بهمن ، […]

خط امام : جوانان خط امام خراسان رضوی با صدور بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، 22 بهمن ماه را جشن ملی دانسته و از آن به عنوان یادگار بی بدیل امام (ره) یاد کرده و ضمن دعوت به حضور پرشور همه مردم در راهپیمایی 22 بهمن ، تاکید کردند تا به امروز هیچکس نتوانسته است راهپیمایی 22 بهمن را به نفع خویش یا یک جریان سیاسی مصادره کند.

متن کامل بیانیه که در اختیار پایگاه اطلاع رسانی خط امام قرار گرفته به این شرح است …

بسم الله الرحمن الرحیم
گذشت سال های بسیار و طوفان های سخت بر بهار انقلابمان ، اندکی از طراوت آن نکاسته است. انقلاب بزرگی که برای استقلال و آزادی به پشتوانه اسلام ، در وطن عزیز صورت گرفت و محصولش “جمهوری اسلامی” بود ، یادگار بی بدیل امام عزیزمان.
22 بهمن ماه امسال نیز همچون هر سال ، میعادگاه عاشقان ، اسلام و ایران است و به امید پروردگار حضور پررنگ و پر نشاط مردم فهیم و بزرگمان در این روز، پیامی واضح برای تمام جهان مخابره خواهد نمود.
22 بهمن ماه، جشن ملی ست، جشن استقلال است، جشن جوانان است، فارغ از هر جناح بندی سیاسی .
تا به امروز هیچکس نتوانسته است راهپیمایی 22 بهمن را به نفع خویش یا یک جریان سیاسی مصادره کند و نخواهد توانست.
سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام خراسان رضوی از همه مردم بیدار ایران و مخصوصا جوانان عزیز ایران دعوت می کند که همچون همیشه با حضور پر شور و شعور در 22 بهمن ماه، این جشن ملی را پاس بدارند.