حزب‌الله لبنان جنایت وحشیانه داعش علیه خلبان اردنی را محکوم کرد
حزب‌الله لبنان جنایت وحشیانه داعش علیه خلبان اردنی را محکوم کرد

خط امام : حزب‌الله لبنان جنایت وحشیانه‌ای را که توسط گروه تروریستی داعش علیه خلبان اردنی صورت گرفت، به شدت محکوم کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، روزنامه مصری الیوم السابع خبر داد ، حزب‌الله لبنان با محکوم کردن جنایت ددمنشانه و وحشیانه گروه تروریستی و تکفیری داعش در سوزاندن معاذ الکساسبه، […]

خط امام : حزب‌الله لبنان جنایت وحشیانه‌ای را که توسط گروه تروریستی داعش علیه خلبان اردنی صورت گرفت، به شدت محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، روزنامه مصری الیوم السابع خبر داد ، حزب‌الله لبنان با محکوم کردن جنایت ددمنشانه و وحشیانه گروه تروریستی و تکفیری داعش در سوزاندن معاذ الکساسبه، خلبان اردنی و روش رذلی که در جریان این جنایت مرتکب شد، اعلام کرد که تنها سرکشان قاتل و افراد خون‌ریز دست به این اقدام می‌زنند.

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای به ملت اردن و بالاخص خانواده این اسیر تسلیت گفته و اعلام کرد: حزب‌الله معتقد است این مساله ضروری گشته تا بسیاری از کشورهای منطقه و جهان در سیاست‌های خود و حمایت از گروه‌های تروریستی در سوریه و عراق که مرتکب کشتارهای دسته‌جمعی می‌شوند، بازنگری کنند.

حزب‌الله اعلام کرد که این گروه‌ها متعمدا دست به جنایت‌هایی می‌زنند تا وجهه اسلام و مسلمانان را تخریب کنند و با فتواهای عجیب و غریب آنها را از دین دور سازند.

حزب‌الله تاکید کرد: حمایت مالی و تسلیحاتی از این گروه‌ها در تایید سیاسی و معنوی از آنها و سرپوش گذاشتن از جنایت‌هایشان باعث تشدید و وخیم شدن خطر این گروه‌ها شده است و باید موضع یکپارچه و شفاف و صریح در مقابله با این گروه‌ها در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی و عملی اتخاذ شود.

isna.ir