اصلاح‌طلبان بخشی از نظام جمهوری اسلامی هستند
اصلاح‌طلبان بخشی از نظام جمهوری اسلامی هستند

خط امام : دبیر کل مجمع نیروهای خط امام (ره) گفت: حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن به نوعی پشتیبانی از مذاکرات هسته‌ای به حساب می‌آید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، حجت الاسلام و المسلمین هادی خامنه‌ای در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن درباره پیام حضور پرشور مردم در راهپیمایی اظهار کرد: […]

خط امام : دبیر کل مجمع نیروهای خط امام (ره) گفت: حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن به نوعی پشتیبانی از مذاکرات هسته‌ای به حساب می‌آید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، حجت الاسلام و المسلمین هادی خامنه‌ای در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن درباره پیام حضور پرشور مردم در راهپیمایی اظهار کرد: این حضور به نوعی پشتیبانی از مذاکرات هسته‌ای به حساب می‌آید و چون کارشناسان هسته‌ای زحمت کشیده‌اند مردم نیز قدردانی خود را نشان می‌دهند و این راهپیمایی پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داد: راهپیمایی امسال پررنگ‌تر از همیشه بود چون مردم همیشه در مقابل تهدید عکس العمل نشان می‌دهند و حالا که تهدید صورت گرفته است، مردم نیز بهتر از سالهای گذشته حضور پیدا کرده‌اند.

خامنه‌ای همچنین درباره حضور اصلاح‌طلبان در راهپیمایی امسال تاکید کرد: همه گروه‌های اصلاح‌طلب از مردم دعوت کردند تا در راهپیمایی شرکت کنند چرا که اصلاح‌طلبان نیز بخشی از نظام جمهوری اسلامی هستند.