رژیم صهیونیستی مدعی مصادره تجهیزات نظامی در حال انتقال به نوار غزه شد
رژیم صهیونیستی مدعی مصادره تجهیزات نظامی در حال انتقال به نوار غزه شد

خط امام : دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی ادعا کرد سه فلسطینی را که قصد انتقال تجهیزات نظامی از مصر به نوار غزه جهت ساخت موشک داشتند دستگیر و به دادگاه تحویل داده است. به گزارش خط امام به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز، دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای ادعا کرد در […]

خط امام : دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی ادعا کرد سه فلسطینی را که قصد انتقال تجهیزات نظامی از مصر به نوار غزه جهت ساخت موشک داشتند دستگیر و به دادگاه تحویل داده است.

به گزارش خط امام به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز، دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای ادعا کرد در عملیات مشترک با نیروی دریایی، سه فلسطینی اهل غزه که همراه خود موادی را که برای ساخت موشک استفاده می شود در دریا دستگیر کردند.

بیانیه دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی در ادامه ادعاهای خود افزود: در بازجویی از سه فلسطینی مشخص شد محموله آنها ماده اصلی ساخت موشک و خمپاره است که قرار بوده به دست گردان های عزالدین قسام شاخه نظامی حماس در نوار غزه برسد.

دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی ادعا می کند از زمان ویرانی صدها تونل توسط ارتش مصر که شبه جزیره سینا را به نوار غزه مرتبط می ساخت قاچاق دریایی افزایش یافته است.

براساس گزارش سازمان ملل، رژیم صهیونیستی در سال 2014 میلادی، حدود 590 خانه متعلق به فلسطینیان را در شرق بیت المقدس تخریب و هزار و 177 نفر را آواره کرد و همچنین این رژیم به ویژه پس از تجاوز نظامی به نوار غزه و تلاش برای تقسیم مسجد الاقصی و در نهایت اعتراض و مقاومت شدید فلسطینی ها، تقریبا هر روز شماری از فلسطینی ها را بازداشت می کند.