عده ای از واژه «فتنه» برای کسانی که خدمت گذار نظام و مردم بودند کاسبی می کنند
عده ای از واژه «فتنه» برای کسانی که خدمت گذار نظام و مردم بودند کاسبی می کنند

خط امام : دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره)، گفت : اگر همه تریبون‌ها در اختیار یک نفر و یا یک گروه باشند برای همه کسالت آور می‌شود بنابراین باید تحملي برای شنیدن حرف‌های دیگران نیز باشد ، ايشان تاكيد كردند کسانی که شعارهای کودکانه سر می دهند به فکر حیثیت نظام و انقلاب نیستند […]

خط امام : دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره)، گفت : اگر همه تریبون‌ها در اختیار یک نفر و یا یک گروه باشند برای همه کسالت آور می‌شود بنابراین باید تحملي برای شنیدن حرف‌های دیگران نیز باشد ، ايشان تاكيد كردند کسانی که شعارهای کودکانه سر می دهند به فکر حیثیت نظام و انقلاب نیستند و جز اینکه بر تعداد مخالفین نظام می افزایند کار دیگری انجام نخواهند داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني خط امام ، حجت‌الاسلام والمسلمین “سیدهادی خامنه‌ای” دبير كل مجمع نيرو هاي خط امام (ره) ظهر امروز در مراسم تاسیس انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان  و در جمع دانشجويان گفت: مدیریت نادرست در سالهای گذشته باعث شده است که خیلی از اساتید بزرگ و خوب این جامعه از دانشگاههای کشور جدا شوند.

وی با بیان اینکه سوء مدیریت سالهای اخیر به نفع دشمنان نظام از جمله آمریکا و اسراییل رقم خورده است تصریح کرد: عده ای از به کار بردن واژه «فتنه» برای کسانی که خدمت گذار نظام و مردم بوده اند کاسبی می کنند و این کار آنان جز مخدوش کردن اصول و اندیشه اسلام و انقلاب چیز دیگری را در بر نخواهد داشت.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره)،با بیان اینکه کسانی که شعارهای کودکانه سر می دهند به فکر حیثیت نظام و انقلاب نیستند افزود: نباید اجازه دهیم عده ای این میدان را که بر اساس ارزشهای درست پایه ریزی شده است را به میدان جنگ، شمشیر، نیزه، نفاق و مبارزه تبدیل کنند.

خامنه ای ادامه داد: عده ای همواره از شنیدن حرف درست و حقیقت هراس دارند این در حالی است که خودشان شبانه روز کارها و عقاید خودشان را مطرح می کنند اما حاضر نیستند سخنانی که از سر دلسوزی بیان می شود را بشنوند.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره)، گفت: کسانی که شعارهای کودکانه سر می دهند به فکر حیثیت نظام و انتقلاب نیستند و جز اینکه روز به روز بر تعداد مخالفین نظام می افزایند کار دیگری انجام نخواهند داد.

وی با بیان اینکه اگر سخن حق جذب شدنی است تصریح کرد: همواره ارزش ها در سر جای خود قرار خواهد گرفت و یقینا سخنی که به درستی گفته شود مردم آن را درک و قطعا خواهند فهمید وسخن باطل در بین جامعه جایی برای خود نمی تواند باز کند و سخن درست و به حق که بر اساس دلیل و برهان باشد مانند درختی است که ریشه های درست و خوبی دارد و سخن نادرست همچون درخت ناپاکی است که گویی ریشه و پایه ندارد و قطعا استوار نیز نخواهد بود.

خامنه‌ای با بیان اینکه عده ای نمی دانند که چطور باید از ولایت فقیه دفاع کنند تصریح کرد: یکی از مهمترین وظایف جامعه دانشگاهی این است که در سطح دانشگاه افکار و اندیشه ها را بالا ببرد و دانشجویان را با مسائل مهم جامعه آشنا کنند و معتقدم که باید در دانشگاه ها مباحثه گذاشته شود تا به این طريق بتوانیم سطح آگاهی جامعه دانشگاهی و به ویژه دانشجویان را افزایش دهیم.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره)، با بیان اینکه چرا نباید نگذاریم برخی تریبون داشته و حرف خود را بزنند گفت: عده ای از روی جهالت شعارهایی می دهند که حتی خودشان هم معانی این شعارها را نمی دانند و این شعارها نه تنها که دردی از جامعه را دوا نمی کند بلکه باعث ضربه زدن به نظام و انقلاب اسلامی نیز خواهد شد.

خامنه‌ای با اشاره به اینکه سخن حق همواره راه خود را باز می‌کند و حرف ناسالم، باطل است تصریح کرد: اگر همه تریبون‌ها در اختیار یک نفر و یا یک گروه باشند برای همه کسالت آور می‌شود بنابراین باید تحملي برای شنیدن حرف‌های دیگران نیز باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین “سیدهادی خامنه‌ای” که در میان صحبت‌های خود با دادن شعارهایی از سوی افراد تندرو مواجه شده بود بیان کرد: در دست داشتن تابلوها و پلاکاردها نشان می‌دهد که این جماعت از پیش آماده بودند و قصدشان صرفاً برهم زدن نظم جلسه بوده است و اگر حرف‌های من هم نبود بازهم این افراد اغتشاش‌ می‌کردند.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام تاکید کرد: امیدوارم مسوولین فرهنگی دانشگاه به این دانشجویانی که تنها نام دانشجو را یدک می‌کشند ادب اسلامی بیاموزند تا بدانند با سخنی که قبول ندارند چطور برخورد کنند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه این جماعت گوشی برای شنیدن حرف‌های دیگران ندارند و همواره از خود گفته‌اند و بدون در نظر گرفتن آبروی نظام بازهم چیزهایی را فریاد می‌زنند که خودشان هم مفهومش را نمی‌دانند.