سید هادی خامنه ای : ایشان جوانی را در انس با امام موسی صدر وارتباط دائم با امام خمینی صرف مبارزات کرد
سید هادی خامنه ای : ایشان جوانی را در انس با امام موسی صدر وارتباط دائم با امام خمینی صرف مبارزات کرد

خط امام : حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای در پیامی درگذشت دکتر سید صادق طباطبایی را به خانواده طباطبایی ، سرکار خانم دکتر فاطمه طباطبایی ، جناب حجه الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی و همسر گرامی و فرزندان ایشان تسلیت گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، متن پیام دبیر کل مجمع […]

خط امام : حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای در پیامی درگذشت دکتر سید صادق طباطبایی را به خانواده طباطبایی ، سرکار خانم دکتر فاطمه طباطبایی ، جناب حجه الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی و همسر گرامی و فرزندان ایشان تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، متن پیام دبیر کل مجمع نیروهای خط امام(ره) به این شرح است…

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت برادر گرامی آقای دکتر سید صادق طباطبایی، موجب تاثر و تاسف شد.آن مرحوم که از تبارصالحان و پاکان تاریخ بود و دربیت شریف طباطبایی و خاندان معظم صدر پرورش یافت، سالهای جوانی را در انس با دایی ارجمندش امام موسی صدر وارتباط دائم با امام خمینی صرف مبارزات فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کرد و زندگی عافیت طلبانه و رتبه های بالای علمی  وتدریس در دانشگاه را ترک گفت تا در کنار مردم ایران ، گوهر آزادی و مردمسالاری را تجربه کند.

او که به صفای باطن و اخلاق نیکو متصف بود، در مسولیتهایی که پس از پیروزی انقلاب  برعهده داشت ، صادقانه تلاش کرد و منشاء خدمات مختلفی برای مردم و نظام شد.

اینجانب  این ضایعه را به همه علاقمندان و به ویژه اخوان  محترم  و  سرکار خانم دکتر فاطمه طباطبایی  و جناب حجه الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی و همسر گرامی و فرزندان ایشان تسلیت می گویم و علو درجات آن مرحوم را از خداوند متعال مسالت دارم.

سید هادی خامنه ای