پیام های تسلیت سیدمحمد خاتمی به یادگارامام،دکتر فاطمه طباطبایی وخانم فاطمه صدرعاملی
پیام های تسلیت سیدمحمد خاتمی به یادگارامام،دکتر فاطمه طباطبایی وخانم فاطمه صدرعاملی

خط امام : حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی در پیام های جداگانه ای به حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی، یادگار امام خمینی(س)، خانم دکتر فاطمه طباطبایی، همسر مرحوم سید احمد خمینی و خانم فاطمه صدر عاملی همسر مرحوم صادق طباطبایی در گذشت دکتر صادق طاطبایی را تسلیت گفت. به گزارش پایگاه اطلاع […]

خط امام : حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی در پیام های جداگانه ای به حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی، یادگار امام خمینی(س)، خانم دکتر فاطمه طباطبایی، همسر مرحوم سید احمد خمینی و خانم فاطمه صدر عاملی همسر مرحوم صادق طباطبایی در گذشت دکتر صادق طاطبایی را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام متن پیام ها بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

آیت الله جناب حاج سید حسن آقا خمینی

مصیبت جانکاه درگذشت دائی مکرمتان جناب آقای دکتر صادق طباطبایی را صمیمانه خدمت شما تسلیت عرض می کنم. خواهشمند است مراتب همدلی مرا خدمت همه بستگان داغدار بخصوص اخوان فرهیخته و والامنش تان ابلاغ نمایید.

از خداوند منان برای آن عزیز فقید آمرزش و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی و برای جنابعالی که از ذخایر و سرمایه های ارزشمند دین و دانش و اسلام و ایرانید طول عمر با عزت توأم با کامروایی خدمت بیشتر به آیین و انقلاب و ایران مسألت می کنم.

با احترام

سید محمد خاتمی

3/12/1393

بسم الله الرحمن الرحیم

سرکار محترم خانم دکتر فاطمه طباطبایی

میدانم که درد از دست دادن برادر بزرگوارتان که برای همه عزیز بود، سخت و جانکفاست. ولی بندگان خوب خدا در برابر تقدیر الهی تسلیم اند و شما بنده خوب خدایید.

مراتب همدردی مرا در این مصیبت بزرگ بپذیرید. روان پاک آن فقید سعید شاد و سلامتی و کامروایی شما در خدمت به آیین  و انقلاب و ایران مستدام باد.

با احترام

سید محمد خاتمی

1393/12/3

سرکار گرانقدر فاطمه خانم صدرعاملی (طباطبایی)

خبر باورنکردنی و سخت بود، عزیزی که مظهر زندگی و نشاط و اندیشمندی بود از میان ما رفت. روان پاک حضرت دکتر صادق طباطبایی اوج گرفت و بدیدار معشوق و معبود شتافت. مطمئن هستم که سختی فاجعه در برابر دل دریا و ظرفیت ممتاز شما ناچیز و قابل تحمل است. از خداوند برای آن عزیز در گذشته آمرزش و رحمت گسترده الهی و برای بازماندگان محترم تندرستی و شکیبایی و پاداش نیکو و برای سرکار عالی طول عمر با عزت مسئلت میکنم.

مراتب تسلیت مرا خدمت سرکار خانم دکتر غراله طباطبایی عزیز و معزز گرانقدر جناب آقای عدنان طباطبایی ابلاغ فرمایید

با احترام

سید محمد خاتمی