سعید الله بداشتی : باید جوانان از هر طیف و گروهی در روند مدیریتی حضور داشته باشند
سعید الله بداشتی : باید جوانان از هر طیف و گروهی در روند مدیریتی حضور داشته باشند

خط امام : دستیار جوان مشاور ریاست جمهوری در کرمان گفت: در 2 دولت گذشته ضربه هایی از آنگونه جوانگرایی متوجه کشور شد که اعتماد به نسل جوان را دچار خدشه کرد به گزارش خط امام از ایسنا ، منطقه کویر، عصر یکشنبه 4 اسفندماه، “سعید الله بداشتی” در جمع خبرنگاران کرمان با اشاره به […]

خط امام : دستیار جوان مشاور ریاست جمهوری در کرمان گفت: در 2 دولت گذشته ضربه هایی از آنگونه جوانگرایی متوجه کشور شد که اعتماد به نسل جوان را دچار خدشه کرد

به گزارش خط امام از ایسنا ، منطقه کویر، عصر یکشنبه 4 اسفندماه، “سعید الله بداشتی” در جمع خبرنگاران کرمان با اشاره به نقش نمایندگان مجلس در توسعه استانها افزود: البته معتقدم که قوه مقننه قانونگذار بوده و باید ضمن وضع قوانین نظارت هم داشته باشد و اجرا را به قوه مجریه بسپارد.

وی ادامه داد: بی شک روند توسعه استان ها بدون هم افزایی با پارلمان کشور و نمایندگان میسر نمی باشد بنابراین باید شرایط بگونه ای رقم بخورد که تنش بین مجلس و دولت نباشد و پیشرفت و توسعه کشور مدنظر باشد. چنانچه تسویه حساب های سیاسی و جناحی در کار باشد رشد کشور با مشکل مواجه خواهد شد.

دستیار جوان رییس مناطق آزاد اقتصادی ایران یکدستی و یکرنگی مدیران بومی در استان موجب پیشرفت استانها دانست و تصریح کرد: زمانی به هدفمان در توسعه استان ها می رسیم که امتیاز مشترک را با صدای مشترک بخواهیم.

الله بداشتی در سخنان خود با اشاره به نقش جوانان در اداره کشور افزود: باید جوانان از هر طیف و گروهی در روند مدیریتی حضور داشته باشند، باید عدالت برقرار شده و از نخبگانی استفاده شود که نسل جوان را بالا برده و نفش آنان را در اداره مملکت نشان دهند.

وی با بیان اینکه بی عدالتی آن است که افرادی استفاده شوند که عدم تخصص و بی تجربگی آنان ضربه ای ملی به بار می آورد اضافه کرد: در 2 دولت گذشته ضربه هایی از آنگونه جوانگرایی متوجه کشور شد که اعتماد به نسل جوان را دچار خدشه کرد.

وی ادامه داد: افقی که امروز ما جوانان باید ببینیم این است که از ناامیدی دوری کنند و با توجه به روزنه های امیدی که در دولت یازدهم ایجاد شده است در همه عرصه ها فعال باشند و خودشان زمینه حضور و شکوفایی را فراهم کنند.

دستیار جوان “اکبر ترکان” مشاور ریاست جمهوری گفت: مطالبه نسل جوان امروز ما این است که با کرامت و احترام، ظرفیت ها و توانمندی های آنان دیده شود. علیرغم همه بی مهری ها و کم لطفی ها، این نسل به انقلاب، امام، رهبری و شهدا وفادارند  و باید کاری کرد که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره مورد توجه قرار گیرند.

وی شناسایی جوانان مستعد و حمایت از آنان و نیز ایجاد شرایط کسب و کار برای جوانان را از کارهای اساسی دانست که باید در حق آنان اجرا کرد ادامه داد: نسل امروز ما باید با انرژی و توکل به خدا جلوی تفرقه افکنان بایستند و خود در راه پیشرفت ایران عزیز بکوشند.

الله بداشتی در پایان با اشاره به سفر خود به کرمان خاطرنشان کرد: در حال حاضر 63 منطقه آزاد در کشور وجود دارد که 25 تا از آنها فعال می باشند. بحمدلله تاکنون دستیاران جوان مدیران عامل 7 منطقه آزاد منصوب شده اند و ان شاء الله تا پایان سال جاری این تعداد به 20 نفر خواهند رسید. این افراد دارای مسوولیت اجرایی بوده و سهم بسزایی در بارور کردن توانایی های جوانان مملکت عزیزمان خواهند داشت.