یک منبع آگاه: جریان سازی رسانه ای غرب از منابع نامعلوم بی اساس است
یک منبع آگاه: جریان سازی رسانه ای غرب از منابع نامعلوم بی اساس است

خط امام : یک منبع آگاه نزدیک به تیم مذاکره کننده هسته ای ایران با بیان اینکه ایران بر مواضع اصولی خود در مذاکرات پابرجاست گفت: فضاسازی های غربی در این زمینه بی اساس است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، یک منبع مطلع نزدیک به تیم مذاکره کننده هسته ای ایران اعلام […]

خط امام : یک منبع آگاه نزدیک به تیم مذاکره کننده هسته ای ایران با بیان اینکه ایران بر مواضع اصولی خود در مذاکرات پابرجاست گفت: فضاسازی های غربی در این زمینه بی اساس است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، یک منبع مطلع نزدیک به تیم مذاکره کننده هسته ای ایران اعلام کرد دستاوردهای قبلی که مورد توافق در مذاکرات با 1+5 و ایران قرار گرفته پابرجا است.

وی اضافه کرد: موضوع انجام اقدامات برگشت ناپذیر در قبال اقدامات برگشت ناپذیر جزء اصول مذاکرات از ابتدا بوده است.

این منبع آگاه تاکید کرد: اصرار بر مواضع غیراصولی می تواند عاملی برای کند شدن مذاکرات باشد و ایران همچنان بر مواضع خود تاکید دارد.

وی اضافه کرد: ایران ضمن تاکید بر مواضع اصولی خود در خصوص تداوم مذاکره اهتمام داشته و مذاکرات به منظور حل و فصل موضوعات باقی مانده در جریان است.

خاطرنشان می شود رسانه های غربی با اخبار متناقض و متعدد از منابع مختلف تلاش بر وانمود کردن تغییر مواضع مذاکره کنندگان ایران دارند این در حالی است که جریان سازی رسانه ای غرب از منابع نامعلوم با قصد بهره برداری در فضای بین المللی به نفع طرف غربی است.

irna.ir