همسر آیت الله خاتمی به دیار باقی شتافت
همسر آیت الله خاتمی به دیار باقی شتافت

خط امام :  سکینه ضیایی همسر آیت الله سید روح الله خاتمی (ره) روز پنجشنبه در بیمارستان سیدالشهدای یزد در گذشت. به گزارش خط امام  وی طی چند روز گذشته دچار عارضه مغزی و قلبی شده و در بیمارستان ضیایی اردکان و سپس سیدالشهدای یزد بستری شده بود. به گزارش پايگاه اطلاع رساني خط امام […]

خط امام :  سکینه ضیایی همسر آیت الله سید روح الله خاتمی (ره) روز پنجشنبه در بیمارستان سیدالشهدای یزد در گذشت.

به گزارش خط امام  وی طی چند روز گذشته دچار عارضه مغزی و قلبی شده و در بیمارستان ضیایی اردکان و سپس سیدالشهدای یزد بستری شده بود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني خط امام ، اطلاعيه خانواده بيت آيت الله خاتمي به مناسبت درگذشت حاجيه خانم سكينه ضيايي‎ به شرح زير صادر شده است مي آيد … 

بسم الله الرحمن الرحيم

انا لله و انا اليه راجعون

اميد زندگاني ما معناي حيات ما و بهانه شادي ما از جهان فاني پر كشيد و به ديدار معبود شتافت . او اينك از هم و غم دنيا كه كمترينش رنج جسماني بود رها شده است و اميد است كه زندگي ابدي خود را در سراي باقي با ارامش روحاني و مشحون از رحمت پروردگار آغاز كرده باشد. و ما كه هنوز رخت عزاي عزيزي دردانه را بر تن داشتيم داغدار مادري شديم كه مظهر همه فضيلتها و خوبيها بود. راضي به رضاي خداوند هستيم و در برابر اراده او بي هيچ شكوه و گلايه سر تسليم فرود مي آوريم.

خديجه خاتمي /سيد محمد خاتمي/ مريم خاتمي /سيد علي خاتمي /سيد محمد رضا خاتمي/ زهرا خاتمي

آیت الله خاتمی با حکم امام خمینی(ره) به عنوان امام جمعه اردکان و پس از شهادت آیت الله صدوقی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان یزد و امام جمعه این شهر منصوب شده بود.