توافق هسته ای هدیه نسل سوم انقلاب به نسل‌های آینده است
توافق هسته ای هدیه نسل سوم انقلاب به نسل‌های آینده است

خط امام : سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان کرمان به مناسبت توافق هسته ای، بیانیه ای صادر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، متن بیانیه به شرح زیر است …. بسم الله الرحمن الرحیم توافق ایران و قدرتهای جهانی هدیه نسل سوم انقلاب به نسل‌های آینده است […]

خط امام : سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان کرمان به مناسبت توافق هسته ای، بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام ، متن بیانیه به شرح زیر است ….

بسم الله الرحمن الرحیم

توافق ایران و قدرتهای جهانی هدیه نسل سوم انقلاب به نسل‌های آینده است

ایران اسلامی سال 94 را با شادمانی آغاز کرد و اتفاقی که سالها مردم و دلسوزان کشور انتظارش را می‌کشیدند بالاخره از دریچه تدبیر و امید دولت یازدهم سر برآورد و امید را در دل ایرانیان بارور ساخت. این بار اما لوزان سوئیس، محل به ثمر نشستن تلاشی بود که از آن به عنوان پیچیده‌ترین پرونده دیپلماتیک کشور یاد می‌کنند و برخی به آن لقب مذاکرات قرن داده‌اند.

توافق ایران با کشورهای 1+5 جدای از آنکه کشور را از زیر یوغ ظالمانه ترین تحریم‌های غیر انسانی رها می‌کند، قدرت فرامرزی جمهوری اسلامی ایران را بیش از پیش در منطقه ثبات بخشیده و جان تازه‌ای به اقتصاد کشور خواهد داد که اگر این طور نبود رژیم اشغالگر قدس فغانش بلند نمی‌شد و رقبای منطقه‌ای ایران ابراز نگرانی نمی‌کردند.

بی شک در این راه تلاش‌ها و پافشاری‌های جناب آقای دکتر محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران ستودنی است که با ایستادگی بر حقوق هسته‌ای ایران، توانست آنچه رهبری نظام از مذاکرات توقع داشت برآورده شود و باید دستان حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران را به گرمی فشرد که چنین سرداری را برای چنین نبرد سنگینی برگزید نه مانند گذشتگان که پیاده نظام به مصاف دشمن می‌فرستادند تا خودشان ستاره شوند.

زمستان تیره و سردی روابط کشور با دنیای پیرامون در حال گذار است و روسیاهی آن برای شعارزدگی‌ها و دلواپسی‌هایی می‌ماند که هشت سال بهترین سرمایه‌های کشور را به پای ماجراجویی‌ها و خودرایی‌های خود قربانی کرده و با کاغذپاره خواندن تحریم‌ها، بهترین سال‌های عمر بخش مهمی از تاریخ انقلاب که نسل سوم انقلاب بود را به هدر دادند.

سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان کرمان، با تبریک این موفقیت دیپلملتیک که یکی از اصلی‌ترین شعارهای دولت تدبیر و امید در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 بود، آن را هدیه ای از سوی جوانان نسل سوم انقلاب به آیندگان می‌داند که با نقش آفرینی خود در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 زمینه های چنین موفقیتی را برای کشور به ارمغان آوردند. بی شک نتایج این تفاهم در آینده کشور و زندگی و غرور ملی نسل‌های آینده تأثیر فراوانی خواهد داشت.

والسلام علیکم و الرحمه الله و برکاته

سازمان جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام (ره) استان کرمان